Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tokeletesen elrontottam mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tokeletesen elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Par napja randiztunk egy sraccal, aztan a penteket is egyutt toltottuk. Nala filmeztunk, de nem birtunk magunkkal es vegig csokoloztunk, huztuk egymast, pedig megbeszeltuk, hogy nem sietjuk el. Nagyon nehez volt megallni. Aztan tegnap elmentem bulizni, o pedig mondta, hogy ha van kedvem, hozza menjek "haza". Igy is tortent, mivel kicsit ittam es feloldodtam, nala toltottem az ejszaka masik felet es lefekudtem vele. Pedig elotte megbeszeltuk, hogy nem lesz semmi, de mindketten akartuk... Reggel eljottem mielott felebredt volna. Mikor felkelt, irt es ez a beszelgetes zajlott le:

-Szia, hova tuntel mellolem?

-Hamarabb keltem, mindjart otthon vagyok.

-De miert? Hazakisertelek volna.

-Nem akartalak felebreszteni. Pihend ki magad nyugodtan.

-Koszi... Azert jol aludtal?

-Igen, egesz jol.

-Jol van, akkor vigyazz magadra, visszafekszem, kesobb beszelunk.

Ez volt hajnalban, azota nem keresett.

Nem reg irtam neki neki egy uzenetet amit latott de nem valaszolt.


Elrontottam, ugye?

Mindketten huszas eveink kozepen jarunk.


2017. máj. 14. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, de már nincs hová sietnie a fiúnak...
2017. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nálam már aranyszabály, hogy legalább 5. randiig nem fekszek le senkivel. Előbb bizonyítsa, hogy komolyan érdeklem és nem csak megdönteni akar. Az ő szemében is értékesebb leszek úgy. Lehet, hogy csak szexre ment, 1-2 találkozó után nem ismerheted még annyira, hogy ezt el tudd dönteni. Majd kiderül, várd meg, hogy ő keressen és ne mondd neki, hogy "jaj túl korai volt", hanem most már vedd lazán, magabiztosan. Majd alakul.
2017. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még kicsit.Lehet èpp van valami dolga,az miatt nem reagált.


Bár neked kell tudnod mennyire belsőséges,komoly és jó a viszony kettőtők között.

2017. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ugy tudom, a barataival terveztek programot mara, valoszinuleg ott van. De mellettem vissza szokott irni a baratainak...
2017. máj. 14. 17:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem rontottal el semmit. Ha ennyi volt, egyébként is ennyi lett volna. Programja van, nincs mindenki egesznap a telefonjaba zuhanva.
2017. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem rontottál el semmit. Csak tudattad vele, hogy nem jelent neked semmit, csak szexre kellett, de úgy sem volt egy nagy szám. De ezt akartad, nem?
2017. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, majd hívd fel később, gondolom neki se esett jól, hogy reggel leléptél.
2017. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kérdezte volna meg hová tűntél, ha elrontottad..:)
2017. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azert jottem el mert nem tudtam volna a szemebe nezni meg borzasztoan feltem, hogy smink nelkul visszataszito lennek neki... Es nem akartm kinos reggelt. Szivem szerintem maradta volna hozzabujva, es cirogattam volna amig fel nem ebred... De nem mertem.
2017. máj. 14. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem történt semmi tragédia.

Viszont mi az hogy nem láthat smink nélkül?

Ne viccelj már.

2017. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!