Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már kínos randitok? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kínos randitok? Volt utána folytatás?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap volt az egyik legérdekesebb (rossz értelemben) randim.A srác alapból nagyon aranyos és helyes, jól éreztem magam vele.Aztán beültünk egy helyre ahol ott volt egy csaj, akibe régen bele volt zúgva a randipartnerem és két éve volt is egy se veled-se nélküled dolog köztük. A délután további részében a csajról hallgattam nagyszerű történeteket, vagy 5x megkérdezte, hogy szerintem 10-es skálán hanyas a csaj meg, hogy mennyire illenek össze. Szóval egy bunkó volt a gyerek.

Régen volt még egy rossz randim, ahol a srác moziba hívott, de nem hozott pénzt, aztán még kajálni is meg akarta hivatni magát.

Nálam egyiknél se volt és nem is lesz folytatás.

Veletek történt már ilyesmi?


2017. máj. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

"A délután további részében a csajról hallgattam nagyszerű történeteket..."


Miért? Nem kényszerített rá senki. Fogod magad, megmondod, hogy részedről ennyi volt és elköszönsz. Miért kell áldozatként szenvedni ahelyett, hogy elmennél onnan, ahol neked nem jó? Ebben mi a lényeg?

2017. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam rákényszerítve, de nem tudtam, hogy végig a lány lesz utána a téma.Egy idő után persze leléptem.
2017. máj. 14. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért vitt oda, ha ott volt a csaj? Féltékennyé akarta tenni? És te ehhez asszisztáltál? Utána meg ingyen pszichológust játszottál? Ez neked randi?

Nem, nem volt ilyenben még részem. És nem is lesz. :)

2017. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudta, hogy ott lesz. Egy cukrászdában voltunk, a csaj meg a barátnőivel.Bár, így jobban belegondolva Debrecen elég nagy szóval fura, hogy pont ott volt ő is. Eddig eszembe se jutott, hogy esetleg nem véletlen mentünk oda. De mindegy, mert ha féltékennyé akarta is tenni az nem jött össze, mivel a lány észre sem vett minket.
2017. máj. 14. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajajajajj :DDD

De mennyi!

Ott volt folytatás, ahol inkább balesetek történtek vagy valami helyzeti tényező miatt szívta/szívtuk meg.:)

Ilyen volt pl...:

-Allergiás volt és végigtüsszögte, végül elmentünk gyógyszert venni.

-Belezúgtunk a városligeti tóba. Lementünk kacsát nézni, én félreléptem (még poénkodtunk is, hogy már első randin), aztán rántottam magammal és térdig beletoccsantunk a vízbe.

-Eláztunk. Ő nem hozott ernyőt, mert ideges volt, én meg optimista. Morcosak voltunk, rólam folyt a smink, legközelebb mindenre felkészültünk.

-Ideges volt. Emiatt szótlan. Én meg nem tudtam, mit csináljak vele, szóval elmentünk sörözni. Hát nem mondom, hogy színvonalas lett, de legalább jól szórakoztunk. Aztán legközelebb már nem volt baj a feszültséggel.:D

-Nem hozott pénzt és én fizettem, mert ott derült ki. Mondta, hogy megadja legközelebb, én meg jobbnak láttam behajtani rajta, nem mintha földhöz vágott volna 300 forint. Meg is adta, sőt, vacsiztunk. :D

-Áthívott aludni. Komolyan, aludni. Mondom, oké, ha mást akarsz, akkor mondd azt, utálom a célozgatásokat. Nem, ő csak aludni akar. És csodálkoztam, hogy nem nyomul rám. Azt mondta, egyedül érezte magát. :DDDD Fura volt, de túltettük magunkat rajta, össze is jöttünk utána pár hónappal és akkor már nem csak aludtunk.:D


Ahol meg nem volt folytatás...

-Elhívta a haverját randira. És mikor jeleztem neki, hogy ezt nem kellett volna, megkérdezte, hogy miért.

-Kipakolta elém a kocsikulcsát és a drága óráját. Na ne.

-Elkezdte elemezni a volt kapcsolatát. Én meg közöltem vele, hogy egy párkapcsolat akkor működik hosszú távon, ha az ex nincs képben ilyen szinten. Pláne, hogy hasonlítgatott hozzá.

-Szidta az anyját meg úgy mindenkit. Oké, nekem sem felhőtlen a kapcsolatom a szüleimmel, de azért az "anyám egy tahó" kicsit erős. Taszító volt, a személyisége.

2017. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!