Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek nyugodt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek nyugodt az első randin? Első csók, első randin vagy később? Rettenetesen izgulok, és szörnyen szégyenlős vagyok, könnyen zavarba jövök. Ő 28F, Én 23L

Figyelt kérdés
Eddig egy barátom volt. Amikor vele megismerkedtem ment minden magától. Sosem randiztunk mert barátként tekintettük egymásra aztán egyszer csak több lett. Tehát nincs nagy tapasztalatom randizás terén.
2017. máj. 15. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell máshogyan tekintened a mostani ismerkedésre, mint az első barátoddal való „barátkozós” típusúra :)
2017. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre legjobb haverom azt mondaná, hogy hajts fel egy felest :D Viccet félretéve,mi történhet? :) Ha nem kedvel olyannak, amilyen amúgy vagy, egyébként sem lesz hosszú életű a kapcsolat, hiába "jutsz át" az első randin azzal, hogy a legjobb oldalad akarod mutatni.:) Ne aggódj, én mindig úgy fogom ezt fel, hogy ez már eldőlt akkor, mikor megismertem.:)
2017. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első randin sosincs csók. S O S E.
2017. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már ugyan miért ne lenne? Nálunk már az első randi előtt volt csók, mégis jól megvagyunk.
2017. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!