Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, de csak a munkahelyén látom. Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
A postán ügyintéző, én pedig rendszeresen adok fel csomagokat. Gyakran fordul elő, hogy hozzá kerülök sorszám szerint. Nagyon megtetszett nekem, kellemes a mosolya. Igazából átlagos külsejű, talán sok férfi észre sem veszi, de engem valahogy megfogott. Szívesen megismerném, hogyan gondolkodik, beszél, milyen ő valójában. Egyébként alföldi kisvárosról van szó, nemrég költöztem ide Budapestről. Szerintetek hogyan közeledjek felé? Nem akarnám munka közben zavarni, meg úgy tudom, egy ilyen helyzetben nem is adhatna magáról elérhetőséget. 27F
2017. máj. 15. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Odamész, valamilyen ürüggyel vagy akár nyíltan elkéred a számát vagy randira hívod, megkapod a szokásos lekoptatást majd keresel egy másikat, ilyen egyszerű.
2017. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A legközelebbi csomag feladásánál csúsztass oda neki egy levelet a telefonszámoddal, meg amit ide írtál róla az is legyen benne. Nekem az ilyen nagyon tetszene. 28N
2017. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a munkahelyén nem hívhatom randizni...nem is adhatja meg a telefonszámát. Miért gondolod csuklóból, hogy lekoptatna? Egyáltalán nem biztos. Egyébként is, ez egy kb 30 ezer fős kisváros, nem hiszem, hogy annyira könnyű párt találni.
2017. máj. 15. 22:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Kettes, hmmmm nem is olyan rossz ötlet.:)
2017. máj. 15. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Postai dolgozó/bankos/ügyfélszolgálatos/eladó/bárki, aki sok emberrel találkozik ebből a szempontból egyre megy; napi 20 pasi próbálkozik nálunk alsóhangon...

Mondd meg neki nyugodtan, h szimpi, és meghívnád egy kávéra vagy valami, de ne éld bele magad túlságosan.

Tipp: csekkold a gyűrűsujját, mielőtt próbálkozol - ez sem 100% (én néha leveszem, most nem állnék neki magyarázkodni, h milyen okokból), de ha ott a jegygyűrű, az azért elég egyértelmű...

2017. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezed meddig dolgozik ma , és szívesen meginnál vele egy kávét,teát akármit.

Vagy egy séta fagyi :)

Nem rossz ötlet a levél sem,de személyes varázs , mosollyal nyerőbb :)

De minden nőnek más jön be :)

2017. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pizzafutár lánnyal is működne amit írtatok? :D
2017. máj. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A pizzafutár könnyebb. Ott azért van idő kicsit beszélgetni. :D De abban a 2-3 percben nagyon oda kell tenned magad, hogy kitűnj a tömegből.
2017. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb?? WTF, átveszem tőle a margheritát, kezébe nyomom a borravalóval a pénzt é már ül is a kocsiba és megy tovább. Nem hogy dumálni nincs idő de gyakorlatilag megköszönni sem tudom neki... :((
2017. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk megadják a futár számát, ha kérjük. Próbálkozz ezzel. Vagy a leveles trükkel.
2017. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!