Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 26 éves gyermektelen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves gyermektelen nőként randinál olyan 38 éves férfival, aki egyedül neveli a 9 éves kislányát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 19:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Azért kérdőjeles a dolog a fejemben, mert fogalmam sincs arról, hogy milyen egy 9 éves gyerek... Egyke vagyok, minden unokatestvérem idősebb nálam, gyereket még csak nem is fogtam soha. Nem tudom, hogy mire számítsak. Az anyukájával is kapcsolatban áll a kislány, el szokta vinni láthatásra, de a nő múltbéli nem túl jó viselkedése miatt az apánál helyezték el a kislányt...

Egyik hozzászólásra reagálva: nem kéne más gyerekére keresnem, mivel a férfi nagyon jó anyagi helyzetben van. Tehát nem ez hátráltat. Csak tényleg lövésem sincs, hogy mennyire nehezíteni meg ezt a dolog a lány...

2017. máj. 16. 19:57
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Én nem. Azt szeretném ha a páromnak is csak tőlem lenne gyereke, ahogy nekem is csak tőle. Együtt éljünk át elsőre mindent, a házasságot, mikor jönnek a babák. Nem akarok olyat aki már ezen egyszer túlesett. Ráadásul a kora is zavarna. Ha most megismerkedek egy 38 évessel legalább 4-5 év mire eljutunk az első gyerekig. Hát sztem egy 42-43 éves már kicsit öreg. És én több gyereket is szeretnék de ő meg közeledne az 50-hez. Számomra nem vonzó ez a nagy korkülönbség. Meg igazából más gyerekére nem vagyok kíváncsi. 26/N
2017. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem értem, hogy miért lett mindenki 0-ra lepontozva, akinek nem lenne kifogása ez ellen?
2017. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én sem értem....
2017. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30 évesen sem. Azért nem akarok gyereket, mert nem akarok gyereket.
2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26 éves, gyermektelen nő vagyok. Nem akarok gyereket, sajátot sem, másét meg főleg nem akarom pesztrálni, egészen más céljaim vannak az életben. Szóval nem, nem randiznék vele. Az már csak hab a tortán, hogy még öregnek is tartom magamhoz képest, mert én mindig a fiatalabb pasikat szerettem, de tudom, hogy nem ez az általános huszonéves korban.
2017. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Simán, a gyerek nem probléma, legalább nem kell szülnöm meg hasonlok, mert ott egy kész kiscsaj/srác. :)

Az meg hogy kamaszként milyen, egy dolog, én nem szenvednék vele, mert nem vagyok az anyja... ha igényli, segitek neki bármiben, de nem tukmálom rá magam, tudom,milyen szar, ha random emberek irányitani akarnak.


Egyébként sem a gyerek a lényeg hanem a férfi, és nekem kmlön i.ponálna, hogy felnevelt félig egy gyereket, szimpatikussá válna. :)

2017. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne!

Hosszu evek tapasztalata mondatja velem.

Hidd el, olyat kapsz a nyakadba amire nem vagy felkeszulve.

2017. máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Írnál erről bővebben, kedves "utolsó"?
2017. máj. 17. 01:01
 20/20 anonim ***** válasza:
Én 28 éves gyerektelen nő vagyok. Ha nem lenne párom, sem randiznék ilyen férfival. Nem nagyon találom meg a hangom a gyerekekkel, szóval nekem nagy áldozat lenne ez, és se a gyereknek, se az apjának nem lenne jó... és mindenki azt hinné, nem szeretem, pedig valószínűleg csak feszélyezne, hogy nem tudom, mit tegyek. Igazából úgy érzem, sajátot sem akarok, nemhogy egy olyat, akit igazából nem nevelhetek, nem szólhatok rá, mert nem én vagyok az anyja, de közben meg kínosan ügyelnem kell rá, hogy ne mutassak olyan képet, hogy nem szeretem / nyűg nekem. Plusz még abban a korban vagyok, amikor szeretnék sokat utazni, sok közös kettesben levő élményt a párommal, ami gyerekkel együtt kb. kivitelezhetetlen. Ill. óhatatlanul is azt gondolnám, hogy van ex, és amiket ált. a válásokról hallok, én nem akarok egy csatározás kellős közepébe pottyanni. 10 évvel idősebben lehet, másképp látnám, főleg mert akkor már sztem javarészt csak gyerekes férfiakból tudnék válogatni, de most még van esélyem arra, hogy gyerektelent szerezzek magamnak.
2017. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!