Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 45 éves, elvált férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves, elvált férfiként mennyi esélyem lehet egy 30 körüli, dekoratív, gyermektelen lányt találni?

Figyelt kérdés

Korábban sportoló voltam, a mrgjelenésemmel nincs gond. Ma is a sporthoz köthető munkakörben dolgozom, vezető beosztásban.

2 gyerekem született a házasságomból.


Szerintetek van esélyem egy vonzó, fiatal lánnyal új életet kezdeni?


2017. máj. 12. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Az idősebb férfiakat azért szoktuk szeretni, mert magabiztosak, tapasztaltak, határozottak és megvan az egzisztencia. Te ezzel szemben 2 gyerek után fizetsz és itt kérdezgetsz hülyeségeket...
2017. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Miért ne lenne. 30 körülit sokkal könnyebben találsz, mint ha 20 körülit keresnél. Hajrá!
2017. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
Persze! Még 20 körülire is van esélyed. Általában az ennyi idős férfiak már tudják mit akar hallani a nő, és jól tudják befolyásolni, és a sztereotípiáik szerint ilyenkor már pénzed is van, és a csaj babázhat kötöttségek nélkül amikor te vigyázol a gyerekekre.
2017. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1. A két gyerek utáni "fizetés", ahogyan te fogalmazol, nem okoz sem problémát, sem terhet a számomra. A gyerekeim vannak, és az enyémek, amíg élnek, segíteni fogom őket. Jó fizetéseim vannak, két munkahelyről is, a gyerektartásdíj kifizetése után is kényelmesen tudok gondoskodni magamról is és a jövendőbelimről is.

Csak az ég óvjon meg az olyan anyagias nőktől, mint amilyen te is lehetsz! Olyan nőre nincs szükségem, aki a gyerekeimtől vonná meg a pénzt, csak hogy neki még több jusson!

2017. máj. 12. 12:21
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem sok. Van, akinek sikerült, van akinek nem.

Az ilyen "30 éves gyerektelen nő kell" mindig azt jelenti, hogy "elqúrtam az életemből 15 évet, megbántam, hogy gyereket vállaltam, vissua akarok menni az időben, hogy előlről kezdjek mindent".

Ez már alapból nem szimpatikus.

A gyerektelen nő gyereket akar, 30 körül többnyire azonnal. Amivel az a gond, hogy neked harmadik gyerek, neki első. Ez örök konfliktus, kezdve azzal, hogy TE fel tudsz-e nevelni és el tudsz-e indítani az életbe 3-4 saját gyereket?

Az, hogy a megjelenéseddel nincs gond, azt a 45 évesekhez képest kell érteni. Egy 30 éves, sportos férfi mellett te se rúgsz labdába. Pont úgy, ahogy téged se érdekel egy sportos, ápolt 40 éves nő, akármilyen jó formában is van. Pedig bőven akadnak ilyenek is.


45 éves férfi, két gyerekkel, és egy elqúrt házassággal, aminek válás lett a vége.

Bőven elmúltam 30, de nekem se kellenél, akármilyen jól is tartod magad. Bocs.

2017. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, nagyon oda kell tenned magad. Eleve ez a "vonzo, fiatal LANNYAL ujrakezdes" fura egy kijelentes egy elvalt, ket gyermekes 45 eves ferfitol(miert nem not irtal?). Ha szexre kell vki, akkor persze bocsi, arra talalhatsz vkit, de komoly kapcsolatra...Hmm, ha csak belegondolok, hogy az ex feleseg folyamatosan ott van az eletedben, hetenkent jonnek a gyerekek es lehet te mar nem is akarsz tobbet, hat ez alapjan nem vagy jo party egy friss husinak.

Bocs, a nyers hozzaszolasert, kivanom, hogy talald meg a megfelelo NOT, de azert jarj ket labon a foldon. Ne kor, es kulso alapjan valassz vkit, mert azzal hosszabb tavon se magadnak, sem a gyerekeidnek nem teszel jot.

2017. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%

"A gyerektelen nő gyereket akar"


Ez gyakran így van, de azért messze nem mindig.

2017. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Ha adonisz tested van,vastag karod,heti szinten legalább 4-5-ször jársz konditerembe,mellette komoly egzisztenciád van,van egy vonzó életstílusod,válogatott ruhatárad,legalább egy közép-felső kategóriás verdád,hajad szépen be van állítva,akkor lehet esélyed,plusz ha jól tudsz puncit nyalni,szexben kikészíted a csajt félperc alatt.

Ezek alapok.

De nagyon fel van adva a lecke,ha piacképes nőt akarsz akkor neked is fullba piacképesnek kell lenned,vagy maradnak az elhízott nők.

2017. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy van esélyed. Olyan hölgyet találj aki elfogad és a gyerekeidet. Sok sikert :)
2017. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed az van, de sok nőnek gondot okoz, hogy van 2 gyereked. Ha még nincs gyereke, lehet, hogy majd akar tőled, te meg nem írtad, hogy akarnál-e harmadikat.
2017. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!