Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor beszélgetést kezdeményezek Tinderen, a csaj csak tőmondatokban válaszol a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Pedig mindig figyelek arra, hogy ne eldöntendő kérdést tegyek fel hanem komplex gondolatébresztést, de szinte mindig tőmondatokban hánynak vissza valamit. Sokszor csak arra tudok gondolni, hogy a nők tulajdonképpen ennyire korlátozott intelligenciával rendelkeznek, mert kivétel nélkül ez figyelhető meg minden match-nél. Komolyan ennyire buták lennének vagy csak ilyen szinten nem érdeklem őket? De utóbbi esetben meg akkor miért is like-oltak? Áh nem értem én ezt!

23/F



2017. ápr. 8. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőket nem érdekli, hogy neked hogy esik ez az egész, konkrétan le is sz@rják, ír nekik annyi srác hogy azt sem tudják már melyikkel mit beszéltek előtte. A legjobb dumájúval aztán úgyis összehoznak egy randit.
2017. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan írnak neki, a leghelyesebbel fog összehozni egy randit.
2017. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
A nők többsége nem elég intelligens ahhoz, hogy beszélgetni tudjon.
2017. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rosszul kérdezel. Úgy kell kérdezni, hogy arra ne lehessen tőmondatban válaszolni. Ez nehéz dolog, művészet, de tanulható :)
2017. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tinderes, ami a csajozást illeti, de én eddigi életemben úgy voltam vele, hogy hiába nézett ki a csaj jól, és hiába szeretett volna ő is tőlem valamit, ha én nem éreztem hogy jókat beszélgettünk volna akkor nem ment tovább a dolog.


Szóval keresgess, ne hagyd hogy te is tőmondatos legyél! Add magad, haveeeeeer!!!!! éssssss ha úgy érzed ki kell dumálnod magad, dumáld ki magad barátom!!!! És egyszer reád talál valaki, vagy te húzol mást jobbra, és beszélgethettek is egy jót szex előtt! Vagy ki meddig megy el, ezt már rád bízom. :D

2017. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert megtehetik. Nem te vagy az egyetlen, egy rakás pasi gürcöl a kegyeikért, telefonon meg nehéz pötyögni.
2017. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na én meg pont az ellentettje vagyok. Mégis egy idő után abbamarad a beszélgetés gondolom mert egy agyatlan tyukkal akinek pénze is van meg kocsija hosszútávon jobb befektetés..Akkor hol itt az igazság?
2017. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elso elkapta a lényeget.

En mindenkinek vissza irtam, de ugy altalaban mindig volt 1 a sok kozul, aki kiváltképp tetszett, es vele jobban hajtottam egy randit pl.

Vagy csak nincs kedve annyira veled beszelgetni sajnos.

2017. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!