Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha gazdag vagyok, akkor az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag vagyok, akkor az a jó, ha csak hasonlóan gazdag lányok között keresek párt?

Figyelt kérdés

Hát szóval amolyan felső középosztályos családba születtem, nem arról van szó, hogy valami milliárdos lennék, de most Botka Lászlótól megtudtam, hogy én is gazdagnak számítok.

Na de a lényeg, hogy engem ez sosem érdekelt, hogy ki hogy áll anyagilag, nem ez alapján választottam párt. Viszont az eddigi barátnőimnél néha felmerült, hogy akartam valami közös programot, csak a lány drágának tartotta és hiába mondtam, hogy kifizetem, nem volt hajlandó elfogadni, így viszont nem is mentünk el. Konfliktus mondjuk sosem volt ebből, nem csináltam ügyet belőle, csak ha emiatt nem éreztem elég szabadnak magam a lány mellett,ha úgy láttam ,hogy visszahúz, akkor inkább szakítottam. Rólam ugyanis azt kell tudni, hogy nagyon szeretek utazgatni(akár távoli kontinensekre is),síelni, étterembe, kiállításokra, színházba járni stb. Szóval lehet, hogy célszerűbb lenne olyan lányt keresni, aki ezeket eleve megengedheti magának. Csak hát ezzel meg ugye az a baj, hogy nem mi döntjük el, hogy kibe szeretünk bele. Komoly érzelmeket eddig csak nálam szegényebb lányok iránt éreztem, a hozzám hasonló helyzetű lányok akikkel eddig találkoztam, nem váltottak ki belőlem szimpla vonzalomnál többet.



2017. máj. 20. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mi van??? Hogy jön ide Botka László? :D

Vagy ezt úgy kell elképzelni, hogy faterod elhívja egy hétvégi kerti bulira, amolyan üzleti találkozó jegyében megvitatni Szeged fejlesztési terveit, erre odamegy hozzád és megkérdezi: "Na fiam, hogy állsz a csajokkal?"

Erre elpanaszolod neki, hogy "Laci bácsi a lányok sosem akarnak velem elmenni semmilyen király helyre". Erre megnyugtat, hogy "Ne törődj azokkal a cafkákkal, mert te belevaló tökös gazdag gyerek vagy." A polgármester bácsi meg totál összezavarja a kis fejedet és most itt kérsz tőlünk tanácsokat a gyk-n, hogy mégis ki a franccal ismerkedj a továbbiakban. Nyugtass meg, hogy csak szívatsz minket és nem ennyire egy életképtelen újgazdag h***egyerek vagy.

2017. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"de most Botka Lászlótól megtudtam, hogy én is gazdagnak számítok."


Ezt egész pontosan úgy értettem, hogy ez a Botka csávó meghirdetett egy programot, hogy "fizessenek a gazdagok" és elolvastam és benne volt, hogy akinek 100 millió fölötti vagyona van, az gazdagnak számít.

A mi családunknak ennél nagyobb vagyona van(de ezeknek a nagy része bp-i ingatlanokban,balatoni nyaralóban, földekben meg értéktárgyakban van, szóval nem készpénzben) én sosem tartottam magam kifejezetten gazdagnak. Inkább a középosztályba soroltam magam.

2017. máj. 20. 18:50
 13/20 A kérdező kommentje:

#10 Jó, így már érthető.

De ti is megérthetnétek ,hogy attól, hogy valaki jól áll anyagilag, még egyáltalán nem biztos, hogy a szerelemben is szerencséje lesz.

2017. máj. 20. 18:52
 14/20 A kérdező kommentje:
#9 Igazad van! De mégis vannak olyan lányok, akik annyira szerények, hogy így sem fogadják el, nem értem, miért. Amúgy se érzem magam most attól olyan nagy számnak, hogy az ölembe hullott sok minden. Viszont ha már így alakult, akkor kihasználok minden lehetőséget, és kiélvezem az életet, hisz hülye lennék ha nem tenném.
2017. máj. 20. 18:55
 15/20 anonim ***** válasza:

Es mi van,ha gazdag a csaj,de munkamanias es nem utazik osszesen 1-2 hetnel tobbet evente? Na azzal mit csinalnal?? Haha.

N

2017. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Munkamániással soha nem jönnék össze.

Egyszer megtetszett egy ilyen lány, de ő folyton csak a munkával volt elfoglalva, mondjuk elég szegény családból jött, de semmi más nem érdekelte csak a munkája, meg hogy minél több pénzt keressen, roppant kiábrándító volt.

2017. máj. 20. 21:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Végre egy normális kérdező ebben a pénz-témában..


"Csak hát ezzel meg ugye az a baj, hogy nem mi döntjük el, hogy kibe szeretünk bele." -

Szerintem jól gondolkodsz, normális értékrended van, ez a lényeg, így majd bevonzod a hozzád illő nőt, (emberileg hozzád illőt) amikor itt lesz az ideje.

29/N

2017. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a barátnőiden kell változtatni, hanem azon, hogy mennyi idő után és hogyan teszed fel a kérdést. Legalábbis nekem sokkal gyorsabb módszernek tűnik, két havonta kipróbálni valami új módszert. Pl. csinálhatnád azt, hogy ajánékba adod nem pedig kifizeted. A külföldi nyaralást kaphatja szülinapjára, a színházjegyet/múzeumjegyet meg meglepetésként a hónapfordulóra, az elég gyakran van. (Azért néha variálhatod, hogy csak egy szál rózsát kap vagy ilyesmi, és akkor a partnered nem érzi úgy hogy túl nagy dolgokat kapott).
2017. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valaki paprikáskrumplit?
2017. máj. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem te vagy gazdag, hanem a családod. az én családom anyagi helyzete is úgy áll mint a tiéd, ettől még nem mondom gazdagnak magam, mert nem én tettem le az asztalra azt, amit a szüleim. nem az én pénzem így szerintem nem jogos a kijelentés. de, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem az anyagi háttér teljesen mindegy. mindegy ki milyen csaladba született, milyen háttérrel. olyan lányt keress, aki tud szeretni, önzetlen, intelligens, talpraesett, és hajlandó megdolgozni a jövőjéért, vagy egyáltalán eljár dolgozni. így biztosan bele tud majd szállni a közös programjaitokba. egyébként nekem mindig szegényebb barátaim voltak. volt, hogy az egyik párom hónapokig nem talált munkát, így az én fizetesembol éltünk, nem engedhettunk meg extrabb programokat, még is boldogak voltunk! szerintem nem az anyagi szempontok a lényegesek, nem ennek kellene elsőbbséginek lennie, de majd erre te is ra jössz egyszer. remélem
2017. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!