Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy nő egyszer akar tőlük valamit, akkor az azt jelenti, hogy mindig is akarni fog?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív, saját példámon tapasztalom.

Voltak próbálkozásaim, voltak férfiak akikkel randiztam 2-3 hetet majd dobtak, mondván h nincs meg a szikra, nem szerettek meg stb. jobb esetben közölték, de volt aki felszívódott, többynyire a legmegalázóbb módón léptek le mellőlem. Exek úgyszint, x hónap/év járás majd szakítás után evidens számukra, hogy bármikor visszajöhetnének, vagy bepróbálkozhatnának, aztán mikor elutasítást kapnak csak pislognak, hogy dehát miért???


Legabszurdabb példa, első kapcsolatom 18 évesen, két hetet jártunk a pasival (!) abból állt a kapcsolat, hogy fogtuk egymás kezét, csók se volt. Dobott, mert nem voltam elég jó, előtte közölte, ha talál jobbat nem fogok neki kelleni. Na 10 évre rá megjelent a házamnál, hogy beszélgetni szeretne, és újrakezdeni (??) merthogy ő megbánta, és nem bírta felfogni hogy nekem ő már nem kell.

Vagy randik, ahol tavaly dobtak, megaláztak, elkezdtek ezek a férfiak megkeresni, hogy ők találkoznának velem, és mikor mondom h bocs de már nem, értetlenkednek, hogy dehát tavaly még akartam... megjegyzem szex se volt velük, szóval nem hinném h arra kellettem volna.


Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én úgy működöm, hogyha csalódom egy férfiben, nagyon megbánt, vagy dob, úgyvagyok vele magára vessen, elég szenvedést okoztak nekem akkor, így kiábrándultam belőlük, és gyakorlatilag a kiábrándulással együtt elmúlik a kémia is, meg minden, abszolút nem tudok rájuk férfiként nézni már. Ezt elis mondom, ők mégis azt hiszik evidens hogyha egyszer kellettek, később is kellenének, pedig épphogy nem.


28N


2017. máj. 21. 10:39
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
volt egy kapcsolatom, akivel két éve szakítottunk, majd minap belebotlottam és közölte szeretne meghúzni. mondtam, bocs de nem, ami volt az elmúlt. erre a válasza: hát ha már egyszer lefeküdtünk, nemmindegy, miért ne lehetne többször? :D és nem érti meg, hogy mondjuk azért, mert régen szerettem, és ment vele a szex, mostmeg mivel már nem szeretem nem menne...
2017. máj. 21. 11:01
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez nem attól függ, hogy valaki okos-e, hanem tapasztalat és emberismeret függvénye. Ne állítsd be úgy ez a dolgot, mintha a férfiak homlokára lenne írva, hogy mit akarnak. Te is biztos voltál már pofára ejtve, vagy ha még nem, talán leszel. Nagyon nagy színészek tudnak lenni, ha kell, nem mindig egyszerű átlátni ezen, főleg nem a fiatal lányoknak.
2017. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
de mondom a legbetegebb sztorim a 18 éves srác volt, akivel két hetet járkáltunk a suliba kézenfogva. 10 évig nem találkoztunk, majd nemrég heteken át koslatott a házam előtt, zavart tekintettel h beszélni akar és újrakezdeni... mondom mit, ha nemvolt semmi, és nem értette meg h nekem ő már nem kell, űgy 9,5 éve biztosan :D
2017. máj. 21. 11:03
 14/32 A kérdező kommentje:
az biztos utolsó, azt mondják amit a nő hallani akar.... volt sok randim, ahol éppen elfelejtették közölni h nem kellek, vagy mellettem tartottak még 2-3 nőt egy hosszú kapcsolatban, és mitsem tudtam az egészről. bevolt szépen adagolva, h pl megy a haverokkal horgászni 3 napra, én mentem szépen dolgozni, ugyanugy beszéltünk telón, ment az sms stb, aztán kiderült hogy a másik barátnőjénél volt, vagy őt vitte nyaralni. pedig én aztán kiszimatolok mindig mindent, ált jó a női megérzésem, és nem vagyok egy buta nő. de megtudtak páran vezetni elég szépen.ezek a ffiak meg olyan szinten elkeresítettek, hogy már a ffiak irányába részemről bizalom nulla.
2017. máj. 21. 11:07
 15/32 anonim ***** válasza:

11, pontosan ugyan ez van nalam is.

elkepeszto.

Es egyszeruen nem erti,hogyar en miert nem akarok vele lenni.

bolond ez.

nagyon kitarto,de teljesen felesleges pedig.

2017. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
volt egy pasi aki udvarolt nekem, jártunk vagy egy hónapot, nem volt szex, majd kiderült 4 éve boldog kapcsolatban él. mikor meg msneztünk (akkor még az ment), volt h írta elmegy sörözni a barátokkal, és a barátnőjét vitte bálba... :) tudnék mesélni. az okos nő sem tudja ezeket kiszűrni. ha meg az állandó hiszti meg cirkusz menne a bizalmatlanság miatt, akkor lehet h a nő egy normális kapcsolatot cseszne ezzel el.
2017. máj. 21. 11:09
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, h a legtöbb férfi tisztában van azzal, h mi nők sokkal érzelmesebbek vagyunk (megbocsájtás, empátia, stb.), csak azt felejtik el, h pont az érzelmeink miatt döntünk úgy, h ha belegázolták, nincs visszaút.

Sokszor sajnos emiatt nagyon ostobának tartom a férfiakat.

2017. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17-es letojják ők ezt magasról, hogy mit okoznak, szállnak szépen a következő virágra, és cseszi tönkre a következő nő érzelmeit is.
2017. máj. 21. 11:12
 19/32 A kérdező kommentje:
vagyis, mennek a következő nőre IS, mert minél több van nekik egyszerre annál jobb. kezdem azt érezni, képtelenek a ffiak a monogámiára, vagy csak én fogtam ki ilyen alakokat... :(
2017. máj. 21. 11:18
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te, ezt velem is megpróbálta több pasi is. ;)

Pl. kétszer randiztunk, aztán felszívódott. Jó, hát én se törtem magam, hogy folytassuk. Három hónappal később írt rám, hogy randizzunk. Gondolkodtam, hogy kiosztom, de inkább csak tiltottam válasz nélkül.

2017. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!