Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy nő egyszer akar tőlük valamit, akkor az azt jelenti, hogy mindig is akarni fog?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív, saját példámon tapasztalom.

Voltak próbálkozásaim, voltak férfiak akikkel randiztam 2-3 hetet majd dobtak, mondván h nincs meg a szikra, nem szerettek meg stb. jobb esetben közölték, de volt aki felszívódott, többynyire a legmegalázóbb módón léptek le mellőlem. Exek úgyszint, x hónap/év járás majd szakítás után evidens számukra, hogy bármikor visszajöhetnének, vagy bepróbálkozhatnának, aztán mikor elutasítást kapnak csak pislognak, hogy dehát miért???


Legabszurdabb példa, első kapcsolatom 18 évesen, két hetet jártunk a pasival (!) abból állt a kapcsolat, hogy fogtuk egymás kezét, csók se volt. Dobott, mert nem voltam elég jó, előtte közölte, ha talál jobbat nem fogok neki kelleni. Na 10 évre rá megjelent a házamnál, hogy beszélgetni szeretne, és újrakezdeni (??) merthogy ő megbánta, és nem bírta felfogni hogy nekem ő már nem kell.

Vagy randik, ahol tavaly dobtak, megaláztak, elkezdtek ezek a férfiak megkeresni, hogy ők találkoznának velem, és mikor mondom h bocs de már nem, értetlenkednek, hogy dehát tavaly még akartam... megjegyzem szex se volt velük, szóval nem hinném h arra kellettem volna.


Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én úgy működöm, hogyha csalódom egy férfiben, nagyon megbánt, vagy dob, úgyvagyok vele magára vessen, elég szenvedést okoztak nekem akkor, így kiábrándultam belőlük, és gyakorlatilag a kiábrándulással együtt elmúlik a kémia is, meg minden, abszolút nem tudok rájuk férfiként nézni már. Ezt elis mondom, ők mégis azt hiszik evidens hogyha egyszer kellettek, később is kellenének, pedig épphogy nem.


28N


2017. máj. 21. 10:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya lesz amit mondani fogok, és senki ne vegye magára, de.

Valószínűleg akkor nem mozgattad annyira meg, ő meg lehet kinézett mást, akit jobbnak tartott nálad. Nem jött össze neki, és így menne vissza hozzád, mert úgy értelmezte, hogy "te már meg voltál", és itt nem szexre célzok, mert láttam amit írtál. Tipikus a szamár effektus, és kérlek tényleg ne vedd magadra, de ahogy látom talpraesett vagy, és úgy hajtod el őket a búsba, ahogy kell.

Viszont biztos van itt is kivétel, aki tényleg mindenfajta közrehatás nélkül megbánta, hogy abbahagyta veled, és kérne még 1 esélyt, viszont szerintem ez 100ból 1. 24/F

2017. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Na és azt 100-ból 1-et, h lehet kiszűrni?... 😊

Mondjuk, nekem a 100-at el kellene osztanom úgy 100-zal, de érdekelne a válasz, ha netán az az 1 szemétláda vissza akarna somfordálni (a rohadt állatja). 😅

2017. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát hogyha úgy gondolsz rá, hogy a "rohadt állatja", akkor nem ő azaz 1 a 100-ból, az tuti :DDDDDDD
2017. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

21-es igazad van, és ez a szomorú. Általában én minden ismerkedés elején kikötöm hogy komoly kapcsolatot akarok, többnyire a férfiak keresnek meg engem, nem én őket, ergó aztse lehet mondani hogy nyomulok és kapaszkodok valakibe foggal körömmel, és nem veszem észre magam, h a férfi nem viszonozza az érdeklődésem. Nálam kemény udvarlások voltak, több héten/hónapon át, rózsa meg minden majd felszívódás :D És igen, tutira tudom h volt aki egyszerre ismerkedett 4-5el majd bejön amelyik bejön alapon döntött... ha egy nő csinálná ezt akkor mindenféle ribi lenne.

Én pl korrektül állok mindenkihez, ha valaki randira hív és beadom a derekam akkor csak az adott személyre figyelek, vele ismerkedem. Mondom h komoly kapcsolatra hajazok, h vegye az illető, hha csak ágyasnak kellenék, akkor nem kéne az időm rabolni. De nem veszik, és rabolják, vagy rabolni próbálják...

2017. máj. 21. 11:54
 25/32 A kérdező kommentje:
és őszintén, honnan tudjuk ha egy férfit komolyan érdeklünk?? hisz nálam is rengeteg esetben megvolt minden, komoly udvarlások, szép szavak, tettek stb, majd megpattan a pasi x hét után, miután aztmondom oké, lehet kapcsolat...a viselkedésemben nem változik semmi, csak rábólintok h legyen kapcsolat. esetemben még a több hónapos udvarlás sem garancia semmire, h valóban kellenék az illetőnek.
2017. máj. 21. 12:01
 26/32 anonim ***** válasza:
#12 Igen, voltam pofára ejtve, többször is, de mit érek azzal ha a férfiakat hibáztatom? Tanulok belőle és okosabb leszek, hogy többet ne forduljon elő. És tudom mekkora színészek és kamugépek tudnak lenni, pont ezért csak magamra számíthatok abban, hogy ne legyek ismét átb*szva.
2017. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Erre ugyanúgy nincsen recept, mint rátok, nőkre :DD (bocsi :DD)

Saját példámból, én kb egy-két randi után tudok dönteni, de negatív irányban előtte is. Életemben egyszer volt az, hogy hagytam, mármint nem reagáltam, de akkor nagyon éretlen voltam még, nem vagyok rá büszke. Azóta ha valakivel nem tudom elképzelni, azt nem hülyítem, és nem is udvarolok neki. (21-es voltam)

2017. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

A komentelőknek: Azért próbálkoznak az exeknél mert ott nem kell tökölni, udvarolni nem azért mert "nem tud elfelejteni" v. "nem tudta feldolgozni a szakítást" - dehogy


Valakinél így van talonban tartva 10-15 nő, akit elő lehet kapni ha összeveszik a barátnővel /feleséggel vagy csak nincs senkije és szorít neki..


A kérdezőnek:

Az viszont jelent valamit, hogy valamiért már az elején lepattintanak kérdező. Jó volna tudni, h mi az.

2017. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
annyira nem az elején azért. volt aki ismerkedett mellettem- mint utólag kiderült- 3-4 csajjal. három hét után rákérdeztem, hogyan ugyan merre is tartunk, mert azt éreztem nem vesz komolyan, és csak úgy elvan velem. megpattant, aztmondta elbizonytalanodott és rá 1 hétre már bnője volt... volt aki hónapok után közölte, hogy még csak ismerkedünk, absz nem pattintanak le rögtön. általában akkor szoktak amikor vagy rákérdezek, hogy mi is van köztünk, vagy akkor, hogyha a pasi megérzi hogy megkedveltem. addig udvarol, míg "jégkirálynő" vagyok, vagy míg érzi rajtam h letojom, és lesz ami lesz alapon vagyok vele. mihelyst érzi h komolyabban állok hozzá megpattan.
2017. máj. 21. 15:08
 30/32 anonim ***** válasza:
Na ez a rész, amit utoljára írtál, bizonyítja azt, hogy a férfiak mennyire ösztönlények :D Nálam is folyton ez van: amíg leszarod őket, kellesz nekik, amint megkapnak, vagy érzik, hogy odavagy értük, már nem akarnak. Állandóan kell játszani a távolságtartót, hogy fent tartsd az érdeklődésüket. Egyszerű vadászösztön ez náluk. Ritka az, amikor mindkét fél szerelmes és tényleg csak egymást akarják.
2017. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!