Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy ha egy nő egyszer akar tőlük valamit, akkor az azt jelenti, hogy mindig is akarni fog?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokatív, saját példámon tapasztalom.

Voltak próbálkozásaim, voltak férfiak akikkel randiztam 2-3 hetet majd dobtak, mondván h nincs meg a szikra, nem szerettek meg stb. jobb esetben közölték, de volt aki felszívódott, többynyire a legmegalázóbb módón léptek le mellőlem. Exek úgyszint, x hónap/év járás majd szakítás után evidens számukra, hogy bármikor visszajöhetnének, vagy bepróbálkozhatnának, aztán mikor elutasítást kapnak csak pislognak, hogy dehát miért???


Legabszurdabb példa, első kapcsolatom 18 évesen, két hetet jártunk a pasival (!) abból állt a kapcsolat, hogy fogtuk egymás kezét, csók se volt. Dobott, mert nem voltam elég jó, előtte közölte, ha talál jobbat nem fogok neki kelleni. Na 10 évre rá megjelent a házamnál, hogy beszélgetni szeretne, és újrakezdeni (??) merthogy ő megbánta, és nem bírta felfogni hogy nekem ő már nem kell.

Vagy randik, ahol tavaly dobtak, megaláztak, elkezdtek ezek a férfiak megkeresni, hogy ők találkoznának velem, és mikor mondom h bocs de már nem, értetlenkednek, hogy dehát tavaly még akartam... megjegyzem szex se volt velük, szóval nem hinném h arra kellettem volna.


Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én úgy működöm, hogyha csalódom egy férfiben, nagyon megbánt, vagy dob, úgyvagyok vele magára vessen, elég szenvedést okoztak nekem akkor, így kiábrándultam belőlük, és gyakorlatilag a kiábrándulással együtt elmúlik a kémia is, meg minden, abszolút nem tudok rájuk férfiként nézni már. Ezt elis mondom, ők mégis azt hiszik evidens hogyha egyszer kellettek, később is kellenének, pedig épphogy nem.


28N


2017. máj. 21. 10:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
56%
Mi van akkor ha azért szakad meg az ismerkedés, (minden megvan kémia, hasonló érdeklődés egy hullámhossz) mert a férfi nem régen esett át egy szakításon több éves kapcsolat után és még nincs túl az exén.. Ha később keresne titeket akkor is lepattintanátok?
2017. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
kedves utolso, en azthiszem lepattintanam. volt ra pelda, hogy udvarolt a srac, hulyitett ket honapig, lattam en rajta h banatos de mindig azt mondta semmi baj, o akar engem. utana derult ki h az exevel vagy ot honapja mentek szet es nincs tul rajta. velemenyem szerint ha tudja h meg mast szeret ne hulyitse a masik felet, legyen annyi gerinc benne h vagy nem ismerkedik mig elnem felejti az elozot vagy megmondja oke, tetszel, megprobalhatjuk de tudd h en erzem meg a exem irant. szoval nekem volt ilyenr pelda es elkuldtem utolag. mert nem kellett volna hulyitenie h o engem akar es megkellett volna beszelnunk ami bantja.
2017. máj. 22. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!