Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha pasi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha pasi, akivel ismerkedtek, nem árulná el a korát?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, ő szerintem ilyen 36-42 között mozoghat, de nagyon jól tartja magát, jól néz ki, fiatalos, nagyon szimpatikus minden téren. Tulajdonképpen munkatársak vagyunk, és jó munkatársi viszonyból kezd mostanában elmélyülni ez a dolog, de még semmi komoly nem történt köztünk. Mitől félhet?Hogy a korkülönbség véget vet az éppen alakuló kapcsolatunknak? HOgy vegyem rá, hogy megnyíljon előttem, és ne gondolja, hogy ez bármit is befolyásol? Nem akarom erőszakosan megközelíteni a kérdést, viszont tudni szeretném, már csak azért is, mert alapvető lenne a bizalom.
2017. máj. 22. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet 46...,azért.
2017. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Potpapát keresel?

Ráadásul hazudik. Lehet akár 50 is.

2017. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy munkatársat.

30/f

2017. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen dolgot sem árul el, az vajon miket nem fog a továbbiakban (sem)??

Én hagynám a fenébe.

2017. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már most borítékolom a kapcsolat bukását.
2017. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk,lehet hogy van neki is egy olyan bölcsek kövére,és azzal tartja magát fiatalon,közben meg vagy 700 éves..Yoda is öreg,pedig ki mondaná meg róla? 🤔
2017. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gollan nyert. Ő 900 évesz, mer' há' a drágaszááág.

30/f

2017. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt férfi létére elég gyerekes. Titkolózással indítani egy kapcsolatot, háááát nem túl biztató. Aztán mit nem fog még elárulni, hogy nős, családos?
2017. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy túlságosan meg akar felelni, illetve attól fél, hogy a kora hatalmas befolyásoló tényező, és ha elmondom a környezetemnek, lebeszélnek majd róla. Annyira nem volt durva a helyzet, megkérdeztem, h hány éve,s és elpoénkodta, én meg nem erőltettem ki belőle. Alkalomadtán rákérdezek nyomatékosabban is, ha nem mondja el akkor sem, elengedem a dolgot valahogy..
2017. máj. 22. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az exem konkrétan elkérte a személyimet, mert nem hitte el, hogy 25 vagyok. :D
2017. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!