Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetne ilyen célból normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne ilyen célból normális randi partnert találni vagy nagyon rossz ötlet?

Figyelt kérdés

40 éves,de még nagyon fiatalos, szép nő vagyok.Régen sokat jàrtam tàrsasàgba és nem volt probléma pàrt talàlni,mert ragadtak ràm a pasik.Akàr a legjobbakat is megszerezhettem.Aztàn úgy alakult évek alatt,hogy eléggé zàrkózott lett az életem.Màr nem jàrtam el szórakozni, kőrnyezetemben nem volt megfelelő,igy maradt a hirdetésből ismerkedés.így is összejött egy több éves kapcsolat.De annak vége lett.Aztàn ismét pàr év és most azt vettem észre,hogy senkivel sem sikerül semmit összehozni.Vannak randik,különféle férfiakkal,de utàna semmi,egyik sem keres utàna és nem ęrtem,mi lehet az oka.Én úgy làtom,a külsőmmel nem lehet baj, most az még jobb is,mint fiatalabb koromban.Közös témàink is voltak.Ugy tünt jól kijönnénk.Mégsem lett semmi.Még sosem tapasztaltsm ilyet a férfiak részéről.Nos most kitalàltam azt,hogy megbeszéléses alapon talàlkoznék olyan pasival,aki végigcsinàl velem egy randit és utàna öszintén elmondja,

Mik voltsk a meglàtàsai,hogy szerinte mi lehet a baj.De ő előre tudnà,hogy ezért talàlkozunk.Persze normàlisat,nem olyat,aki direkt félrevezet,szórakozik,mert bàrmit azért én sem hiszek el.Szóval mennyire lenne jó ötlet ilyen célú randi? Esetleg valaki próbàlkozott màr ilyesmivel? Vagy valami jobb ötlet?


2017. máj. 23. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igy megbeszeles alapon hulyeseg lenne. Randizz valakivel es ha nem jon ossze akkor kerdezz ra miert nem. Bar szerintem ugy is valami kitero valaszt fognak adni, hisz az embernek kellemetlen az igazat mondani, de hatha. De ezt elore lefixalni eleg illuziorombolo es ki tudja lehet pont o lenne a szerencses.
2017. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkozgattam negyvenes nőkkel. Aki negyvenes, de úgy viselkedik, néz ki, mint aki 10-15 évvel fiatalabb, az valamiért gyanús. Ne kérdezd mi, de valami nem kerek az egészben.
2017. máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy leszervezünk egy ilyen randit, jól elbeszélgetünk mondjuk 2 órán át, utána még ugyanennyin keresztül megbeszéljük hogy mik a meglátásaim.

De mi a garancia arra, hogy akivel majd "élesben" randizol ugyanazon a véleményen lesz, mint én?


Szerintem partnert találnod nem lenne probléma ehhez, de a személyenként eltérő vélemény/világlátás/elvárások stb miatt kicsit én feleslegesnek gondolom a befektetett energiát.


(Mondjuk maga az ötlet szép, mármint azt mutatja, hogy egy probléma okát keresed, nem csak felteszed a kezedet, hogy ezek mind megőrültek.)


31F

2017. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy fantasztikus ötlet, ha visszajelzést szeretnél magadról.

Bár nem gondolnám, hogy probléma lenne a randijaiddal, max csak annyi, hogy nem ismered fel, hogy a partnerrel nem illetek össze v selejtes. Ami ebben a korban azért már tényleg gyakori... aki képes párkapcsolatban élni, az valószínűleg abban él.

2017. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészen más lenne az a randi, amelyiken az a fő gondolatom, hogy a végén értékelnem kell a nőt. Szerintem ez rossz gondolat. Azt el tudom képzelni, hogy a végén, amikor megbeszélitek, mi lesz a folytatás, megkéred, hogy ha nem akar többé találkozni veled, akkor írja meg az okait a visszautasításnak. De csak akkor! Ha van folytatás, akkor minek? Nekem is nehezemre esne kianalizálni magamból, hogy miért utasítanám vissza, az ember gyakran csak annyit érez, hogy nem, nem ilyet szeretnék, vagy hogy valami zavar benne, de nem tudom, hogy mi. A férfinak is kudarc egy ilyen randi, senki sem vájkál szívesen az okokban.
2017. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!