Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök neki? szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? szerintetek megéri vele foglalkozni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
szoval találkoztam egy fiuval aki háát nem rég szakitott , és ezért eléggé kivan párhonap után is...amikor bemutatkoztunk egymásnak már ugyéreztem , h tetszem neki :) aztán sokat beszélgettünk , amig a többiek..szoval kettesben, , h mennyire rossz neki igy mert, h még nemtud nyitni lányok felé , mert mindenkibe a volt barátnöjét keresni ... aztán szobajött a szex is, hogy ö csak ugy hogyha érzel valamit a lány iránt, viccesen felajánlottam nki, h aludjon itt , erre az volt a válasza majd hogyha többször találkoztunk és jobban megismerjük egymást, aztán néha néha elég közel kerültünk egymáshoz, meg háát voltak ilyen kisebb egymáshoz érések , gondolom tudjátok :) viszont arra is volt pl , h láttam a szemébe azt, h kicsit fél tölem , vagy nem tudom , ilyenhelyzetben még nem igazán voltam ... köszi előre is :)
2010. máj. 17. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél türelmes,de nem épp jó választás,egy olyan fiú,aki még szomorkodik az exe miatt:S ne erőltess semmit.Hagyd egyenlőre,aztán majd lép,ha úgyérzi..23N
2010. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha még hónapok után is bánkódik az exe után, nyilván nem tette túl magát rajta, és még szereti valamennyire. kicsit tényleg türelmesebben, és meglesz az eredménye :)

amúgy valószínűleg kedvel. csak hagyj neki időt.

2010. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"aztán néha néha elég közel kerültünk egymáshoz, meg háát voltak ilyen kisebb egymáshoz érések , gondolom tudjátok :)"

itt a válasz, jah, bejössz neki.

csak biztos idő kell még neki, felejtesd el vele a volt csaját ;)

2010. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) már csak annyi gondom van , h van valaki akivel már egy kicsit többet talizott ... a barátikörömbe és töle elkérte a számát, de tölem nem , ez lehet azért mert mondjuk még nem annyira ismer és nem akar igy letámadni? mert végülis azért mert töle elkérte mi még tudunk talizni mert mindenki együttvan ilyenkor...
2010. máj. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!