Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy férfi biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy férfi biztos abban, hogy a nő nem csak a pénzére hajt? Az első pár randin szeretném kiszűrni.

Figyelt kérdés
F40 és N27 esetében
2017. máj. 24. 22:44
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

Hát ne vágj a s-gge alá első randin mindent :D


Senki nem egy kávé vagyközepes vacsora árát akarja lenyúlni tőled, hanem annál azért valamivel többet :D

2017. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen még nincs ennyi emberismereted? Figyelj, azok a nők, akik tényleg csak pénzre mennek, milliomosoknál, külföldieknél próbálkoznak. Nem ilyen kisstílű dolgokban gondolkoznak, minthogy meghivatják magukat egy vacsorára vagy ilyesmi. Jó, lehet vannak olyanok is, de azért az összegben nem egy nagy veszteség :D A beszélgetés során le lehet szűrni, hogy milyen típusú lány, legyél szemfüles.
2017. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Basszus, ha annyi pénzed lenne , nem itt kérdezed. Röhejes.
2017. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Amerikába jöttem c. filmet és tanulj :D
2017. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Én viszonylag tehetős vagyok,ha szexre keresek nőt bevetek mindent, jó kocsi,fux,ruha,stb

Ha barátnőt keresek, jön a farmer,póló,gagyi óra, apám 20éves opelja, haverom kölcsönkért kis lakása. Ha ezek után is akar megint látni akkor sanszos hogy nem a pénzre megy.

Nálam az az első teszt mindkét esetben hogy mit kér inni. Nálam a vizes,sörös csajok szoktak bejönni. De amikor kikéri a hely legdrágább italát ételét akkor már más a helyzet.Ha sokat beszél a nyaralásairól az sem egy jó jel.

2017. máj. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És honnan tudni, hogy a pasi nem a pénzre hajt?
2017. máj. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Találkozáskor rögtön lesmárolod, húsz perccel később már fogdosod a combját, és két órával később szobára viszed. Ha hagyja magát, akkor ő is csak dugni akart.


Elvégre minden nő csak a pénzre hajt, a férfiak meg csak dugni akarnak. Egyszerűbb lenne megkérdezni még randi előtt, hogy mennyi egy menet gumi nélkül, franciával, és ha mondd egy tarifát, akkor tudod, hogy pénzre megy, de nem ér meglepetés.


Egyébként te tényleg 40 éves vagy? Hol éltél eddig? Barlangban?

2017. máj. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudná, hogy milyen anyagi helyzetbe Vagy? Ha új ismeretség akkor sanszos, hogy nem a pénzre megy, max ha tudja a nevedet és a neten utánad nézett.

A gazdag pasik jó része nem teregeti ki a magánéletét közösségi fórumokon, ennél azért sokkal dörzsöltebbek, akik hencegnek a vagyonukkal azok többnyire örökölték azt, és pontosan tudják, hogy azért vannak a középpontban.

Első randikra nem kell milliós karórákat felvenni, nem kell százezres öltönyben megjelenni, nem kell a legújabb telefont mutogatni és nem kell a város legdrágább szórakozóhelyén VIP páholyt bérelni.

2.kerületben nőttem fel és elég sok nagyon vagyonos családból származó barátom van, és meglepő módon mindegyiket úgy nevelték, hogy nem tolták alájuk lapáttal a luxust és a pénzt. Nem nélkülöztek soha, de nem is hencegtek azzal, hogy apukának annyi pénze van, hogy a fél várost megvehetné,és soha nem voltak irigyek.

Az egyik havernak saját étterem hálózata van és amikor összejött a párjával egy koncerten semmit nem mondott el magáról csak meghívta a leányzót az egyik étterembe és személyesen csinált neki olyan olasz ételt amit szeretett volna és fel is szolgálta, a leányzó azt hitte, hogy szakács(mellesleg ő vezeti az éttermet is).

Aki már az első randin azután érdeklődik, hogy mennyit keresel, hol dolgozol és milyen beosztásban, az nem Rád kíváncsi, az tesztel mint egy állásinterjún, célhoz keres embert. Aki arra kíváncsi mit csinálsz szabadidődbe, mi a kedvenc hobbid, milyen zenéket hallgatsz amikor fáradt vagy, szeretsz-e kirándulni, táncolni, no az valószínűleg az embert szeretné megismerni.

Jó 10 évvel ezelőtt volt egy kis lakásom(megörököltem) amit bérbe adtam egy vidéki barátomnak, de elég ritkán használta, csak akkor aludt ott amikor Budapesten volt. Átbulizott éjszaka után volt hogy ott aludtam(persze ezt előtte egyeztettük), mert a központban volt, könnyen megközelíthető helyen. Nem egy Nőt felvittem oda, de az egyik tipikus pénzhajhász volt. Kb 1 hete ismertem meg egy Budapesti táncos szórakozóhelyen, több barátnőjével együtt bulizott, nem az első alkalommal, de elég gyorsan összebújtunk és nagyon jó volt, de egyre többet kezdett kérdezősködni, tudni akarta hol lakom és kinek a lakásába vagyunk,mert nincs név az ajtón,az volt az első húzása, hogy benézett a szekrénybe miközben tusoltam és megállapította, hogy azok nem a saját ruháim. Mondtam neki, hogy nem itt élek, de ez is a saját tulajdonom, és amint lehetett elbúcsúztam.

Arra volt esze, hogy az ingatlannyilvántartásba megnézette kinek a nevén van az ingatlan és ott volt a bejelentett címem és egy hét múlva megjelent nálam és kérdőre vont miért nem akartam ezt megmutatni és mit titkolok még. Kidobtam a fenébe.

2017. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 ha alkoholról van szó, én koktélt szoktam kérni, mert szerintem a sör a lehető legkevésbé nőies ital. Focimeccs nézéshez van kitalálva férfiaknak, meg a közmunkások kedvelt itala víz helyett. Szotyizni ne kezdjek el a randin?


A másik meg, én sokszor beszélek az utazásaimról, nyaralásokról, mert ez az egyik szenvedélyem, világot látni, nyelveket tanulni. Akkor ebből neked az jönne le, hogy a pénzedre megyek? Elég érdekes szempontok szerint szelektálsz.

2017. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!