Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e esély arra hogy megbocsájt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esély arra hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

Előzményként annyit hogy: egy lányról van szó a suliból. 2 évfolyammal alattam jár, s nagyon tetszik nekem.

Az a helyzet hogy nagyon megbántottam: Bolondballagáson, szokáshoz híven hülyültünk, én vámpírnak öltöztem. Hülyülés közben véletlenül pont ennek a lánynak a ruhájára ment egy kisebb adag művér, s egy nagyobb folt a bal karjára, Az ofőm elmondása szerint annyira megviselte a dolog, s annyira megíjedt a látványtól, hogy utána (majdnem)sírva is fakadt.

Utána természetesen elé álltam és bocsánatot kértem tőle, s mondtam neki hogy mennyire sajnálom.

Én a fejembe vettem hogy addig el nem hagyom a sulit míg ezt a dolgot végleg le nem rendeztem. az ofő azt mondta hogy hagyjam lenyugodni legalább 1 hónapig, de lassan már 3 hét eltelt, s már tudni akarom hogy még haragszik-e rám, s hogy mennyire jó ötlet ha elé állok egy csokor virággal, s úgy kérek mégegyszer bocsánatot tőle? Tti mit tanácsoltok? Most komolyan?


2010. máj. 17. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem 12 éves kislánnynál kellene próbálkozni, aki még a művértől is sírva fakad.


Az viszont attól függetlenül igaz, hogy bocsánatot kell kérned, hogy tetszik vagy sem. Három hét biztosan bőven elég volt neki, és már nem sír.


+ bónusz jótanács: Ne az ofőd tanácsaira hallgass.

2010. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ő rá hallgatok, csak mondtam hogy ő ezt mondta. Amúgy ez középiskolában volt nem általánosban...
2010. máj. 17. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, első, de hülye vagy, ha bolondballagsról van szó, akkor a csávó nyilván 18, és a kiscsaj meg 16 -.-

Am tényleg eléggé tré a csaj, h ennyitől majdnem bőg XDXD

De becsülendő a hozzáállásod, kedves kérdező, lennék a kiscsaj helyében, azt hiszem :)

igen, menj vissza virággal, tuti leveszed a lábáról, imádni fog! :)

2010. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
-már kértél bocsánatot, többször ne tedd.Nem akkora tragédia és nem volt szándékos.Ha meg még mindig haragszik, akkor vele van a gond.
2010. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj egy hisztis p.csa ha ilyenért haragszik, legalábbis én biztos nem haragudnék meg ilyenért :S
2010. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hisztis ettől függetlenül .... mert mikor bocsánatot kértem tőle, akkor nem ordította le a fejem, hanem eléggé nyugodtan kultúráltan beszélt hozzám. Meg ha sírva is fakadt, akkor az túlzás lenne hogy elbőgte magát, mert akkor azt láttam volna a szemein.
2010. máj. 17. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, a témától eltérek egy kicsit:


Nekünk általánosban volt bolond ballagás, nyolcadikban év végén.

Be kellett öltözni hülye jelmezekbe. Gondolom nálatok is ezt jelenti a bolond ballagás.


Ha meg 16 évesen fakadt sírva, még kevésbé tanácsolom, hogy akarj tőle valamit, azt meg legkevésbé tudjuk mi megmondani, hogy van-e még esélyed nála. Ridegül beszélt veled? Vagy kedvesen?

2010. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bocsánatot kérnék személyesen,és elhívnám minimum egy moziba!
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát őő.... nyugodt volt amikor beszélt, szerintem azért kicsit ideges lehetett, de nem mutatta ki.
2010. máj. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!