Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékenység miatt szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékenység miatt szakított a párom, aki amúgy imád, még van esély, hogy visszajön és megbocsájt?

Figyelt kérdés
ELég makacs és azt hiszi nem változom.Sose mondtam neki hogy megcsalt, csak mindig rákérdeztem és már ebből lett elege.De semmit nem akar vbelem megbeszélni, csak az ő álláspontját látja.
2010. jan. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység önbizalomhiány. Először magadat hozd rendbe, utána a kapcsolatot.
2010. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy velem van a gond és mindig elhibázok valamit és gondoltam már arra, hogy dokihoz fordulok.Báe itt nem volt beteges, inkább csak rákérdeztem mindig és ha nem volt meggyőző a válasz vagy lerázott akkor kiderítettem,de sose állítottam, hogy megcsalt vagy, hogy éreztem volna.Csak nem szerettem ha leráznak hanem biztosra tudni akartam, hogy nincs semmi.Bár 100%ra nem mentem,de elhittem, ha azt mondta nem volt semmi köztük.
2010. jan. 13. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell foglalkozni azzal, hogy megcsal-e. Ha nem foglalkozol vele, akkor tuti benned is jobban fog bízni. Nem kell kérdezősködni. Mert ha kérdezősködsz, azzal csak magadnak teszel rosszat, őt meg ezzel úgyse fogod "leszoktatni".

De ne várd, hogy visszajön.

2010. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdezgetés is tud idegesítő lenni.
2010. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!