Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy 21 éves lány akivel elkezdtünk beszélgetni. Majd 3 hét chatelés után találkoztunk. Olyanokat mondott, hogy jó képű vagyok, igazi férfi voltam mellette és uri emberként viselkedtem vele. Szerinte sorsfordító találkozás volt. Majd pár nap múlva felhívtam, mert gondoltam elhívom randizni. Erre azt mondja, hogy legyünk csak barátok. A sors fintora, hogy más nap lepattintotta a faszi ami neki tetszett. Azóta ő keres, azt mondta ma is, hogy kedvel, mert képes voltam a büszkeségem helyett az ő barátságát előrébb helyezni. Szerintetek ebből még alakulhat ki valami komolyabb? Tényleg emberileg imádom és halálosan belé vagyok zúgva, de félék, hogyha újra kimutatom neki az érzelmeimet akkor lepattint és félék a csalódástól, elveszíteni pedig nem akarom, mert mint ember tényleg nagyon különleges.
2017. máj. 26. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog lepattintani most még de gyorsan húzd meg meg amint jön jobb rögtön tovább fog állni.Ez egy rihe!Csak beéri veled pillanatnyilag de ne csetelgess hanem kúrd meg!
2017. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ló nincs, jó a szamár is.

Persze, lehet belőle valami, igazából csak rajtad áll. A kérdés az, hogy ezek után, hogy mennyire tudnál őszinte mosollyal nézni rá ezek után.

Én biztosan hanyagolnám. Szórakozzon mással. Olyan viselkedés ez mint pasiknál az álszent nőcsábász típus.

2017. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem mondani, egy hét múlva itt alszik. Filmezünk 😁
2017. máj. 26. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább filmezésnél hanyagold ezt az úriember stílust és mozdulj rá egyértelműen.
2017. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedíg ő kikötötte, hogy ne értsem félre az itt alvást. 😁
2017. máj. 26. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Emberileg... pont süketelt egy jó nagyot neked emberileg, de tévézgessetek csak nyugodtan. Az nem zavar, hogy csak most keres miután a másik pasi ejtette?
2017. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom értesz ám a nőkhöz. Tökéletes friendzone pasi vagy. Nem baj epekedj csak tovább és nehogy megcsókold, hiszen ő kikötötte, hogy nem szabad.
2017. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!