Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác aki 2 évnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác aki 2 évnél fiatalabb nálam és nm tudom mikot kérdezek tőle?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki 18 éves én viszont 20 vagyok!Nem igen tudom,hogy miket kérdezek tőle!Ha beszélünk mindig zavarba vagyok és elmosolyodok! Ő csak annyit mondott még hogy bejövök neki!
2017. máj. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg tőle, hogy hol van a pont a billentyűzeten, nem kell minden mondat végére felkiáltójel.
2017. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Kérj tőle egy helyesírási szabályzatot
2017. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem igen tudod miket kérdezel tőle? Akkor a gond elég nagy. Tehát random kérdőre vonod a bálnák péniszméretéről aztán gondolkozol hogy ez miért volt?
2017. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És most mit vársz???

Hogy mi mondjuk el,hogy mit kérdezz tőle???


Nőjetek már fel.... :(

2017. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen mesék mennek mostanság a Minimaxon, szereti-e a kacsameséket, van e plüss Thomas a gőzmozdonya, stb...
2017. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!