Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Halihó! :) A következő a helyzet. Van egy munkatársam, akinek a szándékairól nem tudom, mit gondoljak. Mindig nagyon kedves velem és segítőkész. Rendre megnevettet, dicséri, hogy milyen aranyosan mosolygok meg, hogy szerinte csinos vagyok és intelligens. A legutóbb megkérdezte, hogy megvárom-e munka után, hogy együtt menjünk ki és elhívott a hétvégére, hogy lógjunk együtt, de visszautasítottam. Elég bizonytalan vagyok, hogy mit gondolhat rólam. Szerintetek csak egyszerűen kedves akar lenni, vagy érezhet többet is irántam? :/
2017. máj. 27. 13:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy az én társaságomat szereti leginkább a munkahelyen. Olyanokat furcsákat is mondd nekem, hogy hercegnő meg tünemény meg, hogy biztos hódolók hada vár engem, de ezt kicsit olyan sunyi mosolygással teszi. Nem igazán volt még, aki így viselkedett volna velem szemben, ezért nem tudom, hogy mire gondoljak.
2017. máj. 27. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:

:D Ez nem is kérdés! Csak azt nem értem ha foglalkoztat téged a srác akkor miért kell visszautasítani az egyáltalán nem nyomulós invitálását?

Aztán meg lehet jönni a gyékára sírni,hogy "hogyan szerezhetném meg ezt a srácot mert olyan cukkii,de mikor elhívott volna randira nemet mondtam és most egy másik lánnyal van már!!"

2017. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt senkim és eléggé zavarba ejtő a számomra és hihetetlen, hogy valaki így nézhet rám, ezért nem tudom, hogy mit csináljak, így inkább visszautasítottam. De megbántani se akarom, mert tényleg kedvelem. :/
2017. máj. 27. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már el is hívott téged, meg folyamatosan utalgat, biztos hogy többet szeretne tőled.


Adj neki egy esélyt, akkor majd kiderül, lehet-e belőle balami Még az sem kötelez semmire.;-)


N

2017. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Akkor legközelebb hívjam el én?
2017. máj. 27. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél vele "randit" akkor szerintem mivel "lekoptattad" nem árt ha jelzed felé,hogy szívesen vennéd a társaságát.

Mondjuk ezt a "hétvégére" invitálás eddig elkerülte a figyelmem,nem tudom ez mit takar pontosan.Ha rögtön ottalvósra gondol az azért kissé tán nyomoulós és elgondolkodtató :D Remélem valami könnyed kis programra invitált először és nem én értettem félre a helyzetet.Ez a hercegnőcskézés is elég meredeknem tűnik amit utólag hozzátettél :D

Ha tetszik a srác valami könnyed randival kezdjetek majd látod aztán mit várhatsz tőle.

2017. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy elhívott, kószálni a városban, fagyizni, ilyenek. Lehet, hogy csak én értem félre, és csak barátságos akart lenni, végül is nem vagyok dekoratív típus, és a személyiségemet sem gondolom annyira magával ragadónak, hogy érdeklődjön irántam. Ráadásul egy bő tízes a korkülönbség az ő javára.. Nem tudom mit gondoljak :/
2017. máj. 28. 20:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Másodjára én hívtam el, el is mentünk "kettesben". Sokat beszélgettünk. Mondott kedves dolgokat, de kiderült a beszélgetés során, hogy van párja. Elég idióta vagyok, mert már én is kezdtem úgy gondolni, hogy azért viselkedik így, mert tetszem neki, de így, hogy van barátnője, ez a lehetőség kiesett. Nem értem akkor, hogy miért volt ennyire bizalmaskodó és közvetlen. Na mindegy, úgy tűnik ő ilyen. Jó, hogy tisztázódott. :)
2017. jún. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!