Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Lehet esélyem arra hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tesóm nálunk találkozott a haverjaival...és elhívott egy lányt aki nem egész két hete szakított a barátjával aki megcsalta őt. Nagyon sírdogált a találkozás elején de utána elkezdtünk xboxon kinectezni és főleg én játszottam vele és ezalatt teljesen felszabadult...sokat nevetett és a barátnőinek is feltűnt milyen jól érzi magát..:) még arrébb is mentek kicsit hogy ne zavarják a légkört mert látták hogy egy hét óta most először érzi igazán jól magát. Eközben nagyon sokat beszélgettünk ismerkedtünk és látszott hogy ő is szívesen ismerkedik. Este mikor hazamentek nem hagytam veszni hagyni ezt a "dolgot" bejelöltem facen azonnal szinte vissza is igazolt és órák hosszat beszéltünk nem egy szavas írásokban hanem hosszú szövegeket írtunk egymásnak. Még aznap este megkérdeztem nincs e kedve valamikor találkozni majd hogy még jobban megismerjük egymást? Azt írta hogy dehogynem örömmel :)

Másnap reggel írtam neki és azt mondta a szakítás óta most aludt először igazán nyugodtan és most kelt jó kedvvel először igazán...és hogy ebben nekem is nagyon sok szerepem volt. Ismét készen éreztem magam arra a pillanatra hogy elhívjam találkozni...ma délutánra...azonnal igent mondott :) Nagyon sokat kedveskedem neki és mondja is h nem érdemli meg h ilyen aranyos legyek...meg h nagyon rég nem írt neki ilyen szépeket mint én és hogy velem beszél a legtöbbet már mióta bejelöltem. A kérdés az lenne hogy szerintetek tetszem neki? :) És hogy szerintetek a mai tali még csak ilyen beszélgetős legyen hogy ne tűnjek túl letámadósnak (én erre gondolok) ? Mert nem hinném hogy 10 nap alatt teljesen túl tette magát az előző fiúján. Vagy mit javasoltok mit tegyek? A csókot 2 nap után még nagyon korainak érzem... És külön kérdezném a lányokat hogy ha ti lennétek ennek a lánynak a helyében és ilyesmiket írnátok mit éreznétek? :) Köszönöm hogy végigolvastátok!



2017. ápr. 15. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lassan.

Biztos tetszel neki, de tényleg még korai lenne, nem kell elsietni. Neki is biztos nehéz a szakítás miatt.

Beszélgessetek, ismerjétek meg egymást, legyetek barátok is! :)


Aztán majd kialakul.

Egyébként én szinte biztos vagyok benne, hogy tetszel neki.

Nem zavarja a tesódat a dolog?

2017. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy mondatod feltűnt: "Nagyon sokat kedveskedek neki...".

Ugye nem alakoskodsz? Szívből jön az a kedveskedés?

Remélem, csak picit suta fogalmazás, és akkor hajrá, és gratula!

2017. ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen én is a lassú közeledés híve vagyok.

2. válaszolónak: Természetesen a szívemből jön...nem az a célom hogy meg tudjam fektetni és kész..:) Nagyon megtetszett és emiatt kedveskedek neki annyira :) Köszönöm a biztatást!

2017. ápr. 16. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez: légy türelmes vele szemben, idővel meg hátha kialakul valami. :) Csak vigyázz, mert ha még szereti a volt barátját (és nyilván igen), illetve még fél lábbal az előző kapcsolatban van (hiányoznak neki apró dolgok, amik az exhez kötötték), akkor lehet, hogy most csak jólesik neki a figyelmesség, az, hogy valaki ismét értékeli őt. Valószínűleg még ő sem tudja, mit is akar, csak szimpatikus vagy neki, jól érzi magát veled. Nagyon sok türelemre és kitartásra lesz szükséged, de ha minderre képes vagy, akkor tényleg bármi lehet. :)
2017. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!