Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az, ha egy lány ég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány ég?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 14:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Ég a vágytól, de nem csak kapcsolatra értem, bármi ami szóba jön, nyaljunk el egy fagyit, és úgy ég a vágytól, mintha élete eseménye lenne. Ez mit jelent? Vagy csak alapjában véve ilyen magas mindig a hangulata?
2017. máj. 27. 14:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azt, mint a kutyáknál a tüzelés.

30/f

2017. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Voltak idők mikor máglyán égtek el a boszorkányok.
2017. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira cringe ez a megfogalmazás, hogy nem tudok rá normális választ adni, még ha értem is a lényeget.


Mondtad volna, hogy lelkes vagy akármi. De ez.. Jézusom:D

2017. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lelkes, hogy veled lehet? Erre gondolsz?

Vagy fagyizáskor azért ég, hogy belenyalhasson a fagyidba, ami tudat alatti nemi vonzódás egyik előszobája lenne?

Esetleg azért ég, mert valami többet szeretne tőled?

Nem tudom, nagyon rosszul lett a kérdés feltéve. Csak egy szóvicc jutott erről eszembe:

Mit mond a hívő, ha meggyullad a pap ?

/felkiált/ : Atya, ég! :)

2017. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lelkes lesz az, megvan..:) De mitől lelkes egy lány? Nekem már idegesítő, hogy mindenért olyan lelkes... Lehet hosszabb távon ennek valami rossz velejárója? Mert egy ismerősnél is látom, hogy ilyen nagyon lelkes lány van mellette, és ismerősömet még sosem láttam rosszabb passzban.
2017. máj. 27. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet gond a harsánysága/felpörgöttsége egy nyugis embernek. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, olyan, mint egy kölyökkutya és baromi idegesítő, ahogy pattog. Ugyanakkor én is kicsit ilyen vagyok (hozzá képest kispista), de tényleg be tudok lelkesedni és mások számára érthetetlen dolgokon ujjongok.:D Lehet belőle gond, hogyne. Ráadásul megváltoztatni nem a legjobb ötlet. Belegondolva, nekem is rosszul esne, ha valaki rám szólna, mikor épp egy számomra kedves dolognak örülök és rá vagyok állva és *jujujujúristen*. :D

Hogy mitől lehet, azt nem tudom, szerintem van ilyen típusú ember. Nálam pl csak akkor jön elő, ha olyan téma/lehetőség jön elő, ami nekem nagyon-nagyon kedves. Lehet, hogy ő miattad van besózva ennyire.(:

2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"be tudok lelkesedni", hát ez nagyon cukin hangzik..:)) A baj, hogy nekem még be is jön ez a lelkesedés, mert szeretem azt előidézni, hogy na akkor most lelkes legyen és ujjujujj... De azt is szeretem, ha elmúlik egy 10 perc alatt..:) Nyugodtabb típus vagyok, és nagyon zavaró, hogy mindig mosolyognom kell meg nem élvezhetem a csendet, mert ő azt meg nem élvezi.
2017. máj. 27. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
De igen, amikor valami olyan téma felé terelem a beszélgetést, ami neki kedves, akkor egyből lelkes lesz..
2017. máj. 27. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
THIS GIRL IS ON FIREEEEEEEEEEE xD
2017. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!