Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a pénz érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a pénz érdekli a mai lányokat?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek csak a menő autó kell, járhasson shoppingolni, utazni mindenfelé persze ezt a barátja finanszírozza. Nincs olyan lány már aki ne k.urva lenne?

2017. máj. 22. 17:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
:(
2017. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
De vannak csak nem szeretik az általánosítást és nem a diszkókban feszítenek a miniruhájukban.
2017. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
12%
A szerelem kiment a divatból. Kell helyette valami "pótlék". Sokan az érdeket választják erre a célra.
2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Miért csak a külső érdekli a mai pasikat?


Mindegyiknek csak a lapos hasú,vékony lány kell hogy tudjon vele villogni,a lány belsejét lesz**arják. Nincs olyan pasi,akinek nagy hasú lány is tetszene?

2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos a mai pasik többségében más értéket nem lehet felfedezni.

:P

2017. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok anyagias,de az ilyen lányt észre sem vennétek. Nincs lapos hasam,duci vagyok.
2017. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%
Én pont tegnap ráztam le egy olyan pasit társkereső, aki egy héten keresztül csak arról tudott dumálni, hogy a négy szobás lakásában mi hogy van, meg Balatonon van hétvégén, meg ide és oda járkál....
2017. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Ismeretlen!

25 eves lany vagyok. 2 baratom volt eddig. Az elso meg tizenevesen, a masodik huszonevesen. Az elsot hagyjuk, 17 evesen meg nem voltam "tudatomnal" :D A masodikkal azert szakitottam, mert lusta volt. Igy penze sem volt tul sok. En 2 munkahelyen dolgozok, hetvegen is. Nekem van penzem nyaralgatni, autot venni, szorakozni. Mivel o amugy is bent ult, visszafogott, ezert szakitottam vele. A csaladhoz penz kell. O nem tudta megteremteni. Haz, auto, csalad? Hol? Mibol? Penzbol... en ilyen embernek nem szultem. A penzt osszekuporgatom es arra fogok kolteni, aki megerdemli es nem eloskodik. Anyukatol nehezen szakad el, szamitogepezik, lusta stb... hagyjuk az ilyeneket...

2017. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
2%

#5

Vagy csak nem láttok tovább a dollárjeleknél.

:P

2017. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
96%
Nőgyűlölő kommentek...3...2...1
2017. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!