Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy lánnyal találkozni a munkahelyén, hogy ne tűnjön nyomulásnak? Teljes sztori lenn.

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal egy céges rendezvényen, de más telephelyen dolgozunk (Bp., vidék) Úgy volt, hogy jár nálunk majd és együtt ebédelünk, de máshova küldték. Én viszont mostanában sűrűn megyek a munkahelyére és szeretnék találkozni vele, de zavarni sem akarom a munkában. Én is munkaügyben járok oda. De jó lenne összefutni vele, csak egy kicsit is, de nem szeretném ha erőltetésnek venné. Viszont szinte mindennap gondolok rá, mióta először találkoztunk. Lehet, hogy létezik a szerelem első látásra? Elsősorban lányok/nők válaszát várom. UI: Facebookunk egyikünknek sincs és csak a céges telefonszámát tudom.

2017. máj. 24. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz neki, akkor a nyomulás sem fogja zavarni, ha meg nem jössz be neki, még akkor is leráz, ha nem nyomulsz. Ha tudod a számát, hívd fel, hogy arrafelé jársz, és szeretnéd pótolni az elmaradt ebédet, hiszen egyszer már lényegében véve igent mondott a meghívásodra. Ne azzal foglalkozz, hogy mit gondol, mit tart nyomulásnak, csak azzal foglalkozz, hogy te mit szeretnél. Megmondod neki, hogy szimpatikusnak találtad, és szívesen beszélgetnél vele, a többi meg majd kialakul. Ne görcsölj rá, legyél természetes, és ne neki akarj megfelelni, ne azzal törődj, hogy ő mit tarthat erőltetésnek.
2017. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy ez az egyik probléma, hogy csak akkor tudom hívni ha dolgozik, mivel otthon kikapcsolja a telefont.
2017. máj. 24. 22:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Másrészt nekem is van olyan munkanapon, hogy talán még Scarlett Johanssont is leráznám, annyira bele lennék merülve a munkába. Azért ilyenkor jó lenne az a fránya Facebook, előre lebeszélni az egészet :)
2017. máj. 24. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nos,ha náluk jársz éppen amolyan kiküldetésben,szerintem akkor csörgesd meg a céges számán,hogy szeretnél meginni vele egy kávét.Ha érdekled,bele fogsz férni az idejébe.Szerintem próbáld meg mindenképp.
2017. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak nekem sajnos kötött a program mindig :( Egy kávé alatt nem tudom mennyire lehet beszélgetni, max 10-15 perc az egész.
2017. máj. 25. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
De ha már majd egyszer akár csak 10-15 percet is beszélgettetek, akkor már meg tudsz vele beszélni egy komolyabb randit. El tudod kérni a privát számát is, vagy az e-mail címét, és tarthatjátok a kapcsolatot. Hidd el, kezdetnek az a 15 perc is jó lesz, a többi meg majd kialakul, csak ne légy gyáva, és használd ki a lehetőséget, ne pedig a kibúvókat keresd, hogy mik lehetnek az akadályok.
2017. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké. Csak alapból ilyen sajnos a gondolkodásom, hogy nagyon túlgondolkodom a dolgokat, munkában is, és sajnos ilyen esetben is. Pedig ide pont a spontanitásra lenne szükségem
2017. máj. 25. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de minél jobban túlagyalod, annál nehezebb lesz. Ahogy az elején is írtam, ha kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, akkor nem tudsz olyat tenni, amivel zavarnád, sőt, még örülni is fog annak, ha elhívod. Gondolj bele, mennyivel jobb helyzetben vagy, mint sokan mások. Sikerült vele szóba elegyedned, tudod a számát, amit mások talán soha a büdös életben nem szereznének meg, ráadásul már meg is ígért egy közös ebédet. Mások a két kezüket összetennék, ha ilyen könnyen az ölükbe pottyanna valaki. Használd ki a lehetőséget, addig fogsz tökölődni, amíg már nem is fog emlékezni rád, vagy elhívja valaki más, te meg leshetsz utána. Én sem vagyok könnyen döntő ember, de ha ott az orrod előtt a lehetőség, akkor használd ki. Hívd fel, hogy ekkor és ekkor ott jársz, sajnos nem lesz túl sok időd, de azért egy kávéra szívesen meghívnád, még ha a megbeszélt ebéd nem is jön össze. Ne azzal foglalkozz, hogy őt mi zavarná vagy mi nem, csak a saját érdekeiddel törődj. A nőknek nem nyámnyilák kellenek, hanem határozott férfiak, ezt sajnos én is a saját bőrömön tanultam meg. Ha esetleg rosszkor hívod, úgyis megmondja, hogy hívd máskor, vagy majd visszahív, de ez sem jelent semmi rosszat. Ha nem lépsz semmit, sosem fogod megszerezni a csajt.
2017. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!