Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig a nyakában hordja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig a nyakában hordja a volt menyasszonya eljegyzési gyűrűjét. Hagynom kellene?

Figyelt kérdés
Tíz évig voltak együtt, ez nem kevés idő, tudom. Az év elején szakítottak, de mi csak nem rég kezdtünk találkozgatni - régóta ismerjük egymást, szóval nagyjából mindent tudok a régi kapcsolatáról. Eddig még semmi komoly nem történt köztünk, és mivel régimódi lány vagyok, nem is szeretném, amíg biztos nem leszek a dolgomban. A minap tűnt fel, hogy még mindig a nyakában viseli a volt menyasszonya eljegyzési gyűrűjét. Tudtam, hogy nincs még túl rajta teljesen, de valamiért mégis rosszul esett kicsit. Lehetnek még iránta komoly érzelmei? Bizonytalan vagyok; sem pótlék, sem pedig "rossz döntés" nem akarok lenni. Túl reagálom a dolgot? 25/l

2017. máj. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem max Ő tud neked válaszolni.Kérdezd meg finoman.
2017. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van e valami plusz eszmei értéke a gyűrűnek. Az enyém pl a párom édesanyjáé volt, biztos nem dobná el ő sem.
2017. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félek megkérdezni. Vannak dolgok, amire nagyon érzékeny. Igazából már abban sem vagyok biztos, hogy lehet jövője ennek a dolognak. Az egyik pillanatban még velem akar lenni, a következőben - de komolyan a következőben - pedig kijelenti, hogy még mindig szereti az exét. Folyton arról beszél, hogy mit csináltak együtt... Basszus, megválaszoltam a saját kérdésemet. :/ Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2017. jún. 1. 07:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne is kérdezd amíg nem vagytok kapcsolatban. Most még csak találkozgattok, randizgattok, semmi nem történt köztetek. Ha kérdezgeted erről akkor úgy veheti, hogy Te sürgeted, rányomulsz vagy valami hasonló.Majd ha akar valamit jelzi, ha nem, akkor maradtok így barátok.
2017. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2018. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!