Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a lány, akivel komolyabbak a terveitek futókalandnál, rátok mászna?

Figyelt kérdés

Adott egy srác és egy lány, ismerik egymást egy ideje, a lány normális (nem egy ribi). Rengeteget beszélgettek, úgy fest, mindketten komoly kapcsolatot akarnak, de a lány szeret "kacérkodni" a sráccal. A srác tisztázza, hogy nem akar kavarni senkivel, szeretné komolyan venni, a lány meg úgy tűnik, egyet is ért ezzel és örül neki, viszont még nem biztos annyira a dolgokban, hogy bármi egyértelműt mondjon erre. Ennek ellenére, úgy adódik, hogy rányomul a srácra. Mármint úgy, mint aki le akar vele feküdni, vagy valami hasonló. Nem volt még csók és semmi köztük, pont, mert a srác nem akarja úgy kezelni a lányt, mint valami alkalmi partnert és nem akarja elrontani.


Mit tennétek a srác helyében? Belemennétek a kis játékba, aminek lehet, hogy szex lesz a vége (és ha az lenne, hogyan tovább utána?), vagy "elutasítanátok" a lányt, mondván, hogy itt még nem tart a dolog köztetek?


A kérdés abszolút elméleti, nem valós eset. Csak kíváncsi vagyok, mit szólnátok ilyen helyzetben.


2017. máj. 28. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexelnék vele majd folytatnánk, most már komoly kapcsolatként.
2017. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Örülnék mert nem kell így legalább felesleges köröket futni.


Az hogy valakibe bele vagy zúgva, szerelmes vagyok belé, komolyat akarok tőle, nem jelenti azt hogyha rajtam múlna akkor ne szednénk széjjel egymást az ágyban az első randin.


Életem eddigi legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évet voltunk együtt, a második randinkon feküdtünk le egymással.


24/f

2017. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ciki volt. Nem lett a végén semmi. Én komolyat akartam ő csak egy menetet, én nem akartam ajtóstul rontani a házba, ő azt akarta.


A kommunikációs zavar végén mindenki ment a maga dolgára.

2017. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
belemennék a játékba, de ettől függetlenül még nem kell megdugni.
2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Játszanék vele, de ideje korán nem dugnám meg azért. Hadd teperjen kicsit ő is értem, ha elsőre megkapja a répát...:D
2017. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nem valós eset." Persze, ennyire ráérsz, hogy ilyen storykat találj ki?


A pasi helyében belemennék, szexelnék a lánnyal, úgysem ezen fog múlni, hogy lesz-e komoly kapcsolat vagy sem. Az soha nem ezen múlik.

2017. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyat szeretnék, de belemennék a szexbe, nem ezen fog múlni hogy jól kijövünk e majd egymással.
2017. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Író vagyok, szerintem megtehetem, hogy hülye sztorikat találok ki, amiket ugyanakkor a valóság talaján akarok tartani... :D
2017. máj. 28. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek között szerintem a világ legtermészetesebb dolga, hogy kívánják egymást, ha vonzódnak egymáshoz, úgyhogy kb. semmi értelme az ilyen dilemmáknak, hogy ha komolyat akarok, akkor halogatom a szexet... ez tinikorban még elmegy, de felnőttek között már nem. A kapcsolat minősége abszolút független attól, hogy mikor volt az első szex.
2017. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!