Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok hogy tetszik ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hogy tetszik ennek a lánynak az alakja?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az alkatáról ,még jól néz ki ?

Kb. hány kg-nak gondoljátok ?

És szerintetek hány kg-os súly számít nehéznek ?

Normális válaszokat légyszi .

Kort is írjatok .



2017. máj. 29. 14:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
19%

1. Bálna

2. 98kg (nem gondolom, hanem ennyi)

3. 175cm (nem gondolom, hanem ennyi)

4. Egy 175 centis embernél 70-82 kg volna ideális viszont ha nagyrészt zsír, ugyan úgy nem jól néz ki.

Nem nehéz az egy mázsa, mert meg tudom emelni, de attól még nem lesz szép, hogy könnyű. Oké, hogy a gömb a tökéletes forma, de az ember alapjáraton nem gömb alakú.

A forrás egyébként: [link]

30/f

2017. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
29%

Mivel modellkedi, így minimum 175 cm magas. Ebben az esetben kb. 90 kg lehet.

Szerencsésen hízik, nincs nagy hasa, inkább melles-popsis típus. És senkinek ne legyen illúziója: ő is tornázik és sportol, hogy minél arányosabb teste legyen! Nem minden kövér nőből lesz ducimodell. ;) Bizony, azért is tenni kell.


A legtöbb pasit azzal riasztja el egy ilyen nő, hogy nagydarab. Magasságra is, meg nehezebb is, mint egy átlagos férfi. A kettő együtt az, ami sok. Nem hozza ki belőlük a védelmező ösztönt. Pont úgy, ahogy a nők se tartják férfiasnak az alacsonyabb, könnyebb pasikat.


Egy 160 centis magassággal, 75-80 kilóval sokkal esélyesebb lenne a többségnél. Ha fogyni nem akar, esetleg menjen össze. XD

2017. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nagyob bejön az ilyen alkat, jól néz ki.

85-90? Fene tudja hány kiló lehet.

Érdekes, amellett hogy nagyon vonzó számomra, zavarna hogy pl. vastagabb a combja, karja mint az enyém.

2017. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Katt a linkre amit betettem, aztán még a kosárméretét is tudod :D

30/f

2017. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 AchromaticSmarties ***** válasza:
0%
Dugható, de nem járnék vele.
2017. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
52%
Ezek képek agyon vannak retusálva kövér lányok. Fej,nyak,comb,kar,derék,has látszik vékonyitva van. Valóságban nem így néznének ki. Egyébként nem tetszik.:)
2017. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
30%

Megneznem photoshop nélkül is

Amúgy kover

2017. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Talán még nem reménytelen. Küldeném ki minden reggel 5 km-t futni. Nassolást heti egyszer engedném neki maximum.
2017. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jól néz ki és vonzó ez a nő női szemmel.
2017. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Alakra egyáltalán nem tetszik, sose volt ideálom a telt, egyszerűen nem vonz.

Nekem egyszerűen nagyon messze az ideálomtól (ami vékony) és nem tippelek kg-mot mert szerintem teljesen felesleges kilókban gondolkozni. Attól, mert kevesebb vagy több kiló valaki, mint amennyinek látszik...teljesen mind1. Szerintem az számít amilyennek látszik és ha ránézek egy általam szépnek gondolt lányra, akkor nem az fog eszembe jutni, hogy hány kg és nem fogok mérleggel utánarohanni :D

2017. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!