Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok ha első "randin" a srác orrba verne titeket véletlenül és még a sarkatokra is rálépne 2x? 22/F

Figyelt kérdés

Annyira sz**rul erzem magam emiatt. Minden tok jo volt egyebkent nagyon jol elvoltunk sokat nevettunk, meg csok meg ilyesmi nem volt mert igazabol most talalkoztunk eloszor normalisan(de lehet lett volna nemtudom), mert mult heten szurtam ot ki magamnak egy rendezvenyes es hat odamentem beszelgettunk es igent mondott arra, hogy talalkoznatnank kettesben is valamikor.

Igazabol leultunk setallgattunk, leultunk egy padra tok romantikusan meg minden, beszelgettunk es egyszercsak felkialt, hogy de aranyos kutyus es ott ugralt egy kifli meretu kutya en meg hat odafordultam ugyebar tenyleg cuki volt de o meg kozbe igy lehajolt vagy nemtudom mit akart en meg kozbe visszafordultam es orrbavertem... Annyira ego volt ur isten. Ugy sajnaltam szegenyt, be is konnyezett. Egy ket percig nem is szoltunk egymashoz szerintem total ki volt akadva lehet azon gondolkodott hogy leoszt vagy lerugja a fejem. De latszott rajta hogy tok merges. Aztan utana mar "megenyhult" en meg persze csomoszor bocsanatot kertem aztan mar mondogatta, hogy hagyjuk mar nem baj, veletlen volt stb. Igazabol mar viccelodott is rajta. Persze nem tort be neki azert nem volt olyan eros de ha orrba vernek az nagyon kellemetlen.

Es meg ezutan ketszer valahogy seta kozbe sikerult is ralepnem a sarkara a cipojenek, a masodik utan azt mondta hogy "fu nagyon nem lehetek szimpi" ...

Pedig amugy nagyon az, es nem direkt csinaltam. Meg talalkozunk remelhetoleg szerdan ha minden igaz. Mar ha akar... Szerintem nagyon ego, biztos tok ideges volt mar ram.


2017. máj. 29. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
De bena vagy,én tuti leraztalak volna!
2017. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként szimpi lennél, akkor én különösebben nem akadtam volna fenn rajta, bár jól esett volna, ha amikor orrba vágsz, megsimogatsz vagy valami ;)

Egyébként mindenkivel előfordul, de akkor szerdán azért figyelj jobban (görcsösnek lenni nem kell, csak azért figyelj.)


Ha egyébként nem tetszettél neki, akkor meg azért mindegy...

2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy kínosan éled meg, mert nyilván az is. De véletlen volt, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Én személy szerint nem ráználak le ezért, ha amúgy megvolt az összhang.
2017. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beszelyes
2017. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Veszélyes veled lenni 😆

Szegény csak biztos azon gondolkozik, hogy még milyen balesetet fogsz okozni neki.

2017. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki vagy. Kis ügyetlen.

Máskor is ilyen kis szerencsétlen vagy, vagy csak akkor sikerült bénázni?

2017. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jézus, ez durva!! Nem az h orrbaverted de hogy véletlenül megütötted picit az orrát, erre ő durcizott.

Ha engem ütött volna meg véletlenül párom, csak kekeckedve annyit mondtam volna akkor neki, hogy egy fagyival ki lehet engesztelni. De nem is értem ezen ő hogy akadhatott ki.

Izgulsz mint egy vizsgakor, nem csoda ha picit ügyetlenkedsz.


Én meg orrba térdeltem picit páromat, akivel 5 éve ismerkedtem meg. Ölbe kapott, én meg majdnem elhagytam a cipőm, és ijedtembe visszarántottam alábam. És picit megkoppant az orra. Meg se szólalt.....mert nem direkt volt.


22L

2017. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az én esetem lehet durvább :D A páromnak fura humora van néha, én meg sértődékenyebb vagyok. Második randinkon beszólt valami szerinte vicceset, én meg pont érzékenyebb periódusban voltam, és elsírtam magam. Istenem de gáz volt :D Ő meg nem értette mi rosszat csinált, tök szomorú volt. :) Aztán sikerült megbeszélni, és oldódott a hangulat is. Nos, ha egy ilyen randi után ő lett a párom, és boldogok vagyunk, ne aggódj, mert nálad sincs veszve semmi. Egyszerűen baleset volt, a leírásod alapján ő sem reagálta túl, nem rohant el sírva. Ezen utólag lehet viccelődni is.
2017. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Magamat ismerve sírva röhögtem volna, mert szerintem nálam szerencsétlenebb ember nem létezik, így mástól sem veszem zokon :D Szeretek veszélyesen élni :D :D


N27

2017. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki ilyenen fent akad vagy megsértődik az megse érdemli hogy orrba vágd.
2017. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!