Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jól éreztem magamat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól éreztem magamat a randin, jól kijöttem a férfival/fiúval, viszont úgy gondolom, hogy nem illünk össze párkapcsolatilag, akkor felajánlhatom, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Úgy látom a férfiak megnyilvánulásain, hogy megalázónak tartják, ha a nő baráti viszonyt szorgalmazna. Tehát "nem illendő" ezt megkérdezni a másik féltől, egy randinak minden vagy semmi kimenetele lehet kizárólag?
2017. jún. 2. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Barátokat a férfiak között is találunk...


Mondd meg hogy nem jön be neked, úgy gondolod nem működne a dolog.

A barát témát meg hanyagold...

2017. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg nyugodtan, simán lehettek barátok, nem kell ezért megszakítani a kapcsolatot, nekem is sok férfi barátom van.
2017. jún. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges. Nincs értelme. Ez olyan menekülők dolog. Nem igazán jellemző, hogy hosszabb távon jó barátok lesznek azok , akik kapcsolatot akartak, csak nem sikerült.
2017. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni, bár szerintem egy bizonyos kor fölött ez tényleg nem annyira jó ötlet.

(Tudod, a barátság az azért nagyobb lépcsőfok, mint amit egy-két közepes - a jó randi az a sikeres randi - randival meg lehet ugorni. Nekem például gyerekkori barátaim vannak, vagy olyanok, akikkel éveket húztam le közös munkahelyen, meg ilyenek.)

2017. jún. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Köszi, nem. Mit kezdjek egy zsák női baráttal? Különben, a barátság is vagy kialakul magától, vagy nem. Nem működik akkor nem működik.
2017. jún. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Felajánlhatod, de tudnod kell, hogy, hogy sokféle reakció lehet rá.


Fiatalabb koromban ilyenkor próbáltam barát lenni (akár azért, mert tényleg barát akartam, akár azért, mert titkon reméltem, hogy majd megváltozik a véleménye), de jellemzően nem működtek a dolgok, legkésőbb amikor valamelyikünknek párja lett, akkor véget is ért a barátság.



Manapság mosolyogva megköszönöm, és ennyiben is hagyom. Felnőttként a legyünk inkább barátok a legszánalmasabb dolog.


Ha emberként vagyok annyira érdekes, és értékes, hogy a barátai között szeretne tudni, akkor tényleg annyira zavarja, hogy nem pont álmai szőke lovagja vagyok? Hogy nem tudom mi a gond, nem vagyok 110%-ban megálmodott férfi (mivel már randizott velem, már úgy fogadta el a meghívást, hogy már látott, így gondolom nagy vonalakban a külsőmet rendben találta, csak valami apróságon nem tud túllépni).


Ahhoz meg végképp nincs kedvem, hogy amíg nem talál valaki mást, addig én szórakoztassam, utána úgyis villámgyorsan le leszek építve


f37

2017. jún. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eléggé lehangoló, hogy ha a nő nem fekszik le a férfival, akkor már nem is érdekelt benne. Vannak férfi barátaim, akiket nem randin keresztül ismertem meg és ők megbecsülik a női barátságot is, egy lapon emlegetnek a fiú haverjaikkal. Egyébként nem csak az lehet az oka, hogy nem "álmaim szőke hercege a férfi", hanem 1000+1 indok létezik, amiért már az elején rájövünk, hogy a kapcsolat nem működne. Pl. ha a munkája miatt sokat utazik, az én állásom meg helyhez kötött, így távkapcsolatot kéne bevállalni. Vagy ha én gyereket szeretnék, ő meg meddő/nem akar. Vagy van egy olyan hobbija, ami rengeteg időt elvesz, olyan nőt keres, akit bevezethet a szabadidős tevékenységeibe, de nekem nem tetszik, nem szeretnék csatlakozni hozzá (pl. hegymászó, én meg tériszonyos vagyok). Vagy tudom is én, macskákat tenyészt, én meg allergiás vagyok a szőrére. (Na jó, ez vicces, de ha belegondolok, létező probléma)
2017. jún. 2. 06:54
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen igazad van. Lehet találni speciális eseteket, amikor __mindketten__ úgy érzitek, hogy nem lesz ebből párkapcsolat, de azért jól megvagytok (és itt nem arról beszélünk, hogy lefekszel e vele, hanem, hogy egyáltalán randiztok e tovább).



Nálad konkrétan mi is áll fent? Mert azt látom, hogy küzdesz, hogy példát hozz. Ha nálad is valami ilyen akceptálható indok állna fent, akkor nem erőltetett mesterséges példákkal jöttél volna, hanem azzal hozakodsz elő, hogy miért nem fogadod el ezt a férfit.


(ui: persze most már nem fogod beismerni a dolgot, így hagyhatjuk is :)

2017. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nálam a hobbis eset áll fent. Rengeteg időmet felemészti és csak olyan partnert tudok elképzelni, aki betársulna hozzám, tanítanám, ő meg élvezné, mert különben egyik a másik rovására menne.
2017. jún. 2. 07:07
 10/18 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy nem sikerül őt is "megfertőzni" a hobbiddal?


Nekem pl az exem aktívan sportolt mikor megismertem, én meg csak úgy imitáltam. Aztán valahogy szépen lassan engem is berántott, persze nem rögtön az ő szintjén kezdtem, figyelt rá, hogy ne menjen el a kedvem tőle.


A szakítás után is megmaradt a hobbi, ahogy neki is az, amit én ragasztottam rá. (pedig az elején nem gondoltuk, hogy ez menni fog).


Bocs, de egyrészt a hobbik változnak, másrészt az emberek is, egy párkapcsolatban az egyik legjobb dolog, hogy olyan új dolgokkal találkozhatsz, olyan új élményeket mutatnak, amikre magadtól sosem gondoltál volna. Ezért még nem mondanám élből, hogy legyünk csak barátok



(persze, most kiderül, hogy a hobbid az ejtőernyős everest mászás, akkor nehéz lesz érvelnem, hogy majd megszereti, de ez más kérdés)

2017. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!