Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jól éreztem magamat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól éreztem magamat a randin, jól kijöttem a férfival/fiúval, viszont úgy gondolom, hogy nem illünk össze párkapcsolatilag, akkor felajánlhatom, hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés
Úgy látom a férfiak megnyilvánulásain, hogy megalázónak tartják, ha a nő baráti viszonyt szorgalmazna. Tehát "nem illendő" ezt megkérdezni a másik féltől, egy randinak minden vagy semmi kimenetele lehet kizárólag?
2017. jún. 2. 00:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Olyan hobbim van, amit az emberek kis hányada végezne, nem arról van szó, hogy heti 4*60 percet futok.
2017. jún. 2. 07:17
 12/18 anonim ***** válasza:

Most már áruld el könyörgöm mi az!?


(mondjuk én 3x2.5km-ről jutottam el odáig, hogy 21+ km-et futottunk, szóval az ilyen alap kezdésről is lehet fejlődni)

2017. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Btw, nem vagy korrekt!


Elmész randizni egy férfivel, de tudod, hogy a speciális hobbid neked fontos, ahogy valószínűleg azt is tudod, hogy ő meg nem fog ennek megfelelni.


Tehát csak játszadoztál vele, próbálgattad a karmaidat, most meg mehet barátnak. Miért nem úgy kezdted, hogy legyetek csak barátok, ez nem randi, hiszen úgysem fogod párodként elfogadni.


Randira meg keress a saját közegedből valakit, bármi is legyen az ultrafutástól, a balett táncon át, addig, hogy minden hétvégén végighallgatod megszakítás nélkül a Vágner összest.

2017. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Poliglott vagyok és egyre több nyelvet halmozok fel (és még mindig akarok tanulni, nem látom a végét) és ezekben nem csak fejlődni kell, hanem a régebben tanult nyelveket szinten is kell tartanom. Értelemszerűen ahogy nő a beszélt nyelveim száma, annál több meló lesz. Erre áldozom a szabadidőm (és néha az alvási időm) egy elég jelentős részét.
2017. jún. 2. 07:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy férfi mondta, hogy legyünk barátok, mert nem volt meg a szikra vagy mi... Mondtam neki, barátaim már vannak, szóval köszi nem. Azóta se beszéltünk.
2017. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad a hobbid! Ez tényleg elég extrémül hangzik. (2 nyelvvizsgám van, de nekem ezek csak papírok, ha kell használom őket, ha nem nem, és igyekszem valamennyi időt áldozni arra, hogy karbantartsam, pl olvasok az adott nyelven, de eszembe sem jutna tizedannyi időt sem fektetni dologba)



Ezzel együtt, nem vagyok benne biztos, hogy van e az országban 50 olyan férfi, aki potenciális jelölt lehet neked. Lehet, hogy végig kellene gondolnod, hogy mi az az ésszerű határ, amit meghúzol a hobbidnál, mert így gyakorlatilag az összes randid kivétel nélkül azzal fog véget érni, hogy:

- tetszettél de legyünk barátok

- nem is tetszettél, viszlát


Ez azért nem túl korrekt a férfiakkal szemben.

2017. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha neked még arra sincs időd hogy a nyelvtanulást háttérbe szorítsd azért hogy együtt tudj lenni egy férfivel, akkor nem tudom minek akarsz még emellé barátokat is akikkel ugyanúgy ápolni kellene néha a kapcsolatot. Neked a nyelvtanulás még az alvás rovására is megy!!
2017. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hú de jó, nekem tetszik a hobbid. Hány nyelven beszélsz?
2017. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!