Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi kopaszodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kopaszodó férfi mostanság?

Figyelt kérdés
Nem sértésnek szánom a megállapítást, vagy bármilyen negatív dolognak, nekem nem tetszik az ilyesmi, de sokaknak bejön biztosan. Szinte minden második férfi kopaszodik, már a húszas évei elején. Régebben (már amennyire emlékszem) nem volt ez ennyire jellemző, az utóbbi években viszont úgy kell vadászni olyan srácot, akinek nincs ilyen problémája. Azt tudom, hogy részben genetika, na de hogy jön ez elő ilyen hamar? A stressz/egészségtelen életmód tenné? Vagy mitől van ez?
2017. jún. 2. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jól emlékszel 😃
2017. jún. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább a stressz az oka. Ha valaki nem a legjobb környezetből jön, akkor eléggé rátud telepedni a mindennapjaira az, hogy kiépítse az egzisztenciát, különben baj lesz. Én is érzem a dolgot. Egyetemre járok és a rengeteg beadandó miatt nem tudok sok pénzt keresni, a szüleim pedig nem állnak a legjobban anyagilag. Mennék már dolgozni, de az értelmes oktatás helyett a tanárok egyszerűen szívatnak és rajtunk vezetik le a frusztrációikat. Ugyan, szerencsére én nem kopaszodom, de jó pár csoporttársam igen. És jellemzően azok, akik hasonlóan rosszul állnak anyagilag. Azoknál nincs ilyen gond, akiknél a szülők lazán kifizetik a csúszást és az albérletet.
2017. jún. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stresszhez nem tudom,mennyire van köze,de az egészségtelen életmódhoz biztos hogy nincs..vitaminhiánytól hullhat a haj (pl ha kondizol,de nem szedsz nagy dózisú multivitamint,a kreatin mellékhatása is lehet hajhullás,de szinte az összes koxnak is..vagy ha az illető férfi sokat nyúl magához,hehe).. persze lehet a stresszes életmód jele is, genetika..ha valakit zavar,el lehet menni szerencsére hajbeültetésre,ahol potom összegért visszaállítják a hajkoronát :)
2017. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőktől mint te.
2017. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!