Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire hátrány ha egy fiú nem szeret, meg nem szokott táncolni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, két bal lábas vagyok, szóval én se vagyok oda a táncért.
2017. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,mindenki azt mondja hogy tanuljak meg táncolni,mert az szeretik a lányok,de nincs hozzá passióm,ritmus érzékem meg nem jó.
2017. jún. 3. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, bár az, hogy nem szeret, hááát... Nézd, nálam szrabb táncos nem kell, a haverok cikiznek miatta, aki felkért eddig, azt vagy megtapostam, vagy "kigáncsoltam". :D De ennek ellenére nem fogok koncerten vagy buliban állni, mint fsz a lakodalomban, hanem a magam módján ellötyögök.

20n

2017. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek amatőr táncos volt a párja.


Folyton felkért minden csinosabb nőt ha társaságba mentek és egy percre sem pihent. Akkor inkább üljön velem a sarokban a botlábú szerelmem.

2017. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez, a két ember megegyezésén múlik. Én, jártam táncsuliba, de hiába. Egyetlen zenében nem találok ritmust. Vagy is, tánc, kizárva. A párom meg oda és vissza van a táncért. Bulizni, táncolni akar, megy ismerősökkel, barátokkal, kollégákkal. Kell, el is viszem őket. Ebből, semmi probléma nincs közöttünk.
2017. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is bénán táncolok, de szeretem magam elengedni és jól érezni, ezért zavarna, ha a párom nem szeretne táncolni, és mindig csak ülnénk egy eseményen.

Meg nem tudom, hogy más tapasztalta-e, de tánc közben teljesen kijön, hogy mennyire van összhangban a két ember, én erre akkor jöttem rá, mikor volt barátommal borzalmas volt táncolni egy esküvőn, és szakítás után random egy másik sráccal sokkal jobban esett, jobban együtt mozogtunk. És nem arról van szó, hogy tudott volna bármelyikünk is jól táncolni.

2017. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nagy hátrány. A nők alapneveltetésből kell hogy szeressenek, és tudjanak táncolni, persze van aki ellenkezik a dogmákkal, de a többség nem.

Így az a férfi aki nem tud, nem akar táncolni, nagyon nagy hátrányból indul, főleg mert a női lapok írói gyártják a legendákat, mint pl a férfi szexuális teljesítménye arányos a tánctudásával, és a többi marhaság.

2017. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert en se tudok.
2017. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!