Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire hátrány, ha egy fiú...

Mennyire hátrány, ha egy fiú egyáltalán nem tud, és nem is akar táncolni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 9. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem hátrány. Én sem tudok táncolni, ezért pont nem érdekel. Ha tudnék, akkor sem zavarna.

:)

2014. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, annyira én sem szeretek táncolni, de néha egy lassu azért nem rossz, de ahhoz meg nem igazán kell tudni táncolni.
2014. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hmmm, ha nekem fontos lenne a tánc, azért hátránynak érezném, ha egy lány nem tud táncolni
2014. aug. 9. 12:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Hatranynak nem neveznem, viszont elony. Azert sok lany szereti ha megtancoltatjak. En is igy voltam vele sokaig, hogy nem akarok megtanulni tancolni, aztan valahogy ravettek, hogy iratkozzak be egy tanckurzusra es mint kiderult eleg jol tancolok, sok dicseretett kaptam, be is csajoztam es mar 3 eve egyutt vagyok a lannyal.
2014. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Lányként se tudok és nem is akarok.

2014. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
most mivan? szóval te vagy a fiú a kérdésben de akkor miért tartod fontosnak, hogy egy lány táncoljon vagy mi?
2014. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És annak, aki azt irja, hogy nem ez a fontos, leirná, hogy mi az, ami fontos? :) Akár privátban
2014. aug. 9. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy táncolni minek kell megtanulni? Szerintem csak annyit kellene, hogy letojd a megfelelési kényszered és csak jólérezd magad. pattogni kell és kész vagy csinál amit akarsz, de ne akarj megfelelni. érezd jól magad.
2014. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam, csak nem táncolok. :) Teljes az életem, és az eddig partnereimmel összeillettünk ilyen szempontból. A kérdést kiváncsiságból tettem fel.
2014. aug. 9. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi en se tudok tancolni sot eleg benan,de szeretek szoval
2014. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!