Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton találkozunk elöszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton találkozunk elöszőr és felmegyünk hozzá filmezni, nagyon félek hogy beégek, vagy hogy nem fogok neki tetszeni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá.
2017. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nézzed a filmet.
2017. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartanék a helyedben, h mit is akar tőled? Csak szexet vagy párkapcsolatot? Mert 1. találkozásképpen elmenni hozzá filmet nézni, hát... Nem éppen úgy jön le nekem mintha szeretne veled személyesen is beszélgetni vagy megismerkedni, ebben én inkább csak testiséget látok..
2017. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar dugni, nyugi, ott nem fogják érdekelni a részletek.
2017. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ki a fiú ki a lány? Első tali lakáson? ...
2017. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy a lány, akkor első randin ne menj lakásra "filmet nézni"!

Ha nem mész még a másodikon és a harmadikon sem, hanem hagysz magatoknak időt az ismerkedésre, akkor ki fog derülni, hogy tetszel neki vagy sem!

Ezt csináld!


Ha fiú vagy, akkor nincs mese, dugnod kell és attól fog függni, hogy tetszel vagy sem.:)

2017. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem attól tartanék, hogy nem fogok neki tetszeni, hanem hogy ő nem fog nekem, hanem attól, + rám akar mászni.


Életedben nem látott pasi lakására akarsz menni? Normális vagy?

2017. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn randin lakásra menni? Nem tudom, de ez elég elgondolkodtató....
2017. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 kell ok, hogy szidhassa a másik nemet, hogy milyen féreg, hogy csak a szexre megy, és hogy a kérdezőt mennyire elkerülik a normális emberek.
2017. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Láttuk már egymást, mert a testvéremmel jóba van. Lány vagyok.
2017. jún. 9. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!