Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Felfigyeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Felfigyeltem egy srácra, hogy folyton néz, amikor a folyosón találkozunk, és még köszönt is a haverjával kuncogva. Konkrétan ekkor figyeltem fel rá. Tehát, egyfolytába néz, nem is néz, hanem inkább figyelget. Volt, hogy mosolygott is.

Figyelt kérdés
És azt is észrevettem, hogy mindig zavarban van tőlem. Aztán olyan is volt, hogy összementünk a lépcső fele menet, én felfele és lefele jött. és tehát összementünk és mélyen egymás szemébe néztünk vagy másodpercig.Olyan volt mintha megállt volna az idő.. Mindig szemezünk, amikor találkozunk. Hosszan és mélyen nézünk egymás szemébe.És mindig a szemembe néz,és nem a fenekemet vagy a mellemet nézi.És igazából nem tudom, hogy vajon tetszhetem neki? És, ha igen miért nem kezdeményez? Szégyenlős? L/15 f/18
2017. febr. 9. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy tetszel neki, viszont kezdeményezni nem olyan egyszerű mint gondolod. Kicsit ezt néha túlreagáljuk, és sokat gondolunk a "Mi van ha elutasít?"-ba. A lényeg hogy kezdeményezni nem olyan könnyű, főleg ha még sosem csinálta. Erősen ajánlok neked egy kis kezdőlöketet. Jelöld be, írj rá valamivel. Ha ezek után nem kezd bele a beszélgetésbe, akkor nem tetszel neki szinte 100%. 18/f
2017. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egy jó jel, ha a szemedbe néz, valószínűleg nem az a bunkó típus, hanem az a fajta, aki egy nőt értékelni tud. Van az a mondás, hogy "egy igazi nőnek mindig a szemét nézd", valószínűleg ezt ő is ismeri. Ez jó dolog, amúgy én is ilyen vagyok, mindig a szemébe nézek egy nőnek, mert a tekintete mindent elárul. 34F
2017. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!