Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, férfiak! Ti ha komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak! Ti ha komoly kapcsolatról lenne szó, belevágnátok egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Különösen abban az esetben, ha tudjátok h a (leendő) párotok szeretne átköltözni abba a városba ahol ti is éltek és dolgoztok, és dolgozni ő is ott dolgozik, csak egyenlőre naponta ingázik. A távolság egyébként 80 km lenne.
2016. ápr. 18. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha komoly kapcsolat, akkor semmiképpen.
2016. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 évig éltünk távkapcsolatban és közel 300 km volt a távolság. Utána költöztünk össze és lett családunk. Nekünk megérte. Mindenkinek magának kell mérlegelnie, hogy miért és kiért mit tesz meg, és mit nem. Nekünk életünk legjobb döntése volt.
2016. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig 200km-re laktunk egymástól. Utána felköltözött hozzám, szóval nekünk megérte, de mi a távolság ellenére is gyakran találkoztunk. Általában hetente 1-2x.
2016. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én belevágtam,mert számomra fontosabb volt hogy ne csak valakit találjak,hanem a másik felem,akivel ha nem is minden téren de többnyire passzoljunk egymáshoz.Ilyet pedig senkinek nem egyszerű találni és igen,szerencse is kell hozzá.Én úgy voltam vele,ha távolabb találom meg nekem akkor is megéri és így is lett.Szerencsére nála sem volt ez akadály és egy távkapcsolatban az a legfontosabb,hogy mindketten akarják is. Fél év járás után összeköltöztünk és már 7 éve együtt vagyunk. Ja igen lemaradt,hogy a táv 100km volt.
2016. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kapcsolat és úgy tűnne, hogy közeledünk egymáshoz, akkor határozottan igen. Egy minőségi kapcsolat jobb, mint egy "csak legyen valakim" kapcsolat.

Én egy ideje távkapcsolatban vagyok, de úgy érzem, hogy újra nem vágnék már bele.


27F

2016. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 9 hónapos kapcsolatom volt, ami távkapcsolat volt, vagy 100 km re laktunk egymástól, és hétvégente találkoztunk, vagy a hétvégéinket együtt töltöttük. :)

És nem a távolság miatt lett vége, sőt a végén már szinte sok is volt hogy minden hétvégén csak egymás nyakán lógtunk.

Mondjuk mostmár nem is nagyon tudnék ilyenbe belevágni, vagy azóta olyan munkám van, hogy nem lehetne a hétvégi találkozásokat megoldani.

Mondjuk én a leendő pár helyében biztos csak úgy költöznék, hogy saját magamat is el tudjam látni/önmaga miatt is legyen jó nki, mert ha mégsem jön össze, vagy én egy kapcsolatra (már) nem tudnék alapozni, és szerintem nem is lehet.

2016. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!