Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyek, ha csábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyek, ha csábítani akarok?

Figyelt kérdés

Véget ért a hosszú kapcsolatom, és úgy érzem, hogy lassan újra készen állok a "hódításra". Csak egy a bökkenő. Úgy érzem, hogy kijöttem a gyakorlatból. Tudni kell rólam, hogy nem vagyok vékony. Van rajtam egy kis felesleg. (Már is jóval szűkült a megcélozható férfiközönség száma.) De legalább olyanoknál tudjak labdába rúgni, akik velem egy szinten állnak. (Igen, tudom, hogy vékony jó pasinak nem kellenék. De, amúgy sem jönnének be a vékonyak. Főleg nem a mostani férfi ideál.) Újra össze kellene szednem magam. Kérlek adjatok tanácsot.(Öltözet, viselkedés. Igazából én hamar zavarba tudok jönni..)


Köszönöm a válaszokat.

26L


2017. jún. 9. 23:18
 1/2 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Olyan legyél amilyen valójában vagy. Ha nem önmagadat adod, hanem egy idealizált kép akkor azzal nem csak magadat, de azt az embert is átvered akivel ismerkedsz.


Legyél kedves, érdeklődő és törődőd. Külsőre meg igényes, és ne öltözz kirívóan.

2017. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Senkit nem az öltözeted érdekel. Legyél hiteles önmagaddal. Ennyi a titok. Ja, ez nehéz? Igen...
2017. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!