Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy férfi, akit netem ismertem meg, nem akarja megadni a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Mindig kitér előle, ha kérem, mintha fel sem tettem volna neki a kérdést... Észre sem veszi. 1 hónapja levelezgetünk. Igaz nem magyar, Ausztria.

2017. jún. 11. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe, nem kér belőled. :D
2017. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Fél az internetes ismerkedéstől és nem akarja megadni az adatit mert nem bízik benned
2017. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Van valakije, stb.

Nem magyar, hát ezt mindjárt gondoltam magyar emberrel ismerkedni már túl snassz.

2017. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért nem értem, mert minden áldott nap Ő keresett és a neten is Ő írt rám először, mostmeg hirtelen eltűnt 19 napra.
2017. jún. 11. 22:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs ezt meg a másik kérdésemhez akartam írni. De az is külföldi. Lehet nem külföldiekkel kéne ismerkednem.
2017. jún. 11. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Nos mivel a másiknak nem az első esete, hogy eltűnt, akkor kb megfogalmazódott bennem, hogy fogok ismerkedni mással is. Sajnos egyszer volt már egy 2 hetes eltűnése a másiknak, akivel hivatalosan 6 hónapja távkapcsolatban vagyunk és érdemi magyarázatot nem kaptam.....Mindig azzal jött, hogy sok a munka, én meg nem hittem el. Ez vitákat szűlt. És tuti nincs is rendbe vele minden. Mivel nem Lengyelországban élek, nem tudom ellenőrizni, hogy igaz-e vagy sem, amit mond.
2017. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bátor, és neki ha írogat kicsit másokkal, az már kielégítő, lehet, hogy nem is akar semmi komolyat, egyszerűen csak jó kibeszélni magát valakivel. Gondjait, napjait. Lehet, hogy bennevan éppen egy "nem törődünk egymással"-jellegű rossz párkapcsolatban, amikor csak úgy elmennek egymás mellett, egy lakásban laknak, de nem is beszélnek, nem is foglalkoznak egymással, régen jó volt nekik, de már kihűlt a dolog, csak nem mer lépni, de igénye van neki emberi kapcsolatokra, lehet, hogy neki elegendő, hogyha a neten kiírkálja magát; kiírogatja magából a dolgokat.
2017. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
9.azért ismerkedem külföldiekkel, mert csak külföldi párom volt ezelőtt is több évig. Nem kedvelem a magyarokat, mert általában nagyobb se..fejek a külföldieknél.....
2017. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt te is bizonyítod...úgy egyébként :D
2017. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah és 9-es. Légy csak irígy a külföldiekre :D Van rá okod :D...Ha megkérdezed a mai magyar nők többségét, inkább külföldiekkel jön össze, házasodik, mint magyarokkal. :D Diplomás, több nyelven beszélő nőnek pedig nem kell aranyásónak lennie, mert bárhova kerül a világban, megél. Egyébként, csak, hogy tudd, valamiért minden barátnőm jelzője a magyar férfiakra, egyöntetűen ez: "tró.gerek". És ezekután utálhatod a külföldieket, mert nálad biztosan sokkal jobbak. Irígykedj tovább :D
2017. jún. 11. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!