Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy férfi, akit netem ismertem meg, nem akarja megadni a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Mindig kitér előle, ha kérem, mintha fel sem tettem volna neki a kérdést... Észre sem veszi. 1 hónapja levelezgetünk. Igaz nem magyar, Ausztria.

2017. jún. 11. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Hát persze. :) Kb. mintha azt mondanám, hogy azért ismerkedek nagymellű csajokkal, mert kedvesebbek.


#12: Legyek irigy a külföldiekre, amikor Londonban élek? :D Bocs, inkább sörözök velük. Csak, hogy tudd, az összes külföldi ismerősöm a magyar lányokat tartja a leganyagiasabbnak és legfelszínesebbnek. Erre legyek irigy? :D Maradok inkább az északi lányoknál a kedvességük miatt és a déli lányoknál a nyitottságuk miatt.

2017. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fish1 ***** válasza:
Ha kitér előle, akkor nyilván nem akarja megadni. És ha nem akarja megadni, akkor nem tudod kikényszeríteni belőle, viszont azt jól mutatja, hogy nem gondolja komolyan az egész dolgot.
2017. jún. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Nem kedvelem a magyarokat, mert általában nagyobb se..fejek a külföldieknél....." "trógerek" Ezek nem magyarok voltak, csak magyarul beszéltek.
2017. jún. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!