Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek még lehet folytatása és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek még lehet folytatása és csak én gondolom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja megismerkedtem egy pasival, én 20 éves vagyok, ő 21, ugyanarra a szakra járunk egyetemen. Egyik baráti összejövetelen lettünk bemutatva egymásnak. Az ominózus este után kb másfél héttel felkeresett, hogy szeretne találkozni ha bennevagyok, csak eddig kirándulni volt meg beteg volt, ne haragudjak.

Az első randi után teljes természetességgel mondta hogy legyen második, mondta, hogy ha a megbeszélt időpontnál hamarabb jó nekem, majd írjak.

Aztán így a találkák között nem is nagyon beszéltünk Messengeren, csak az időpont fixálására.

Már a negyedik randiig is eljutottunk, aztán jött a vizsgaidőszak, azóta nem is beszéltünk.

Korábban mondta nekem is, illetve közös barátoknak is hogy neki ez most elég kemény lesz, nemsokára diplomázik, és szigorlatok, meg a gyakorlatát is csinálni kell, meg munkája is van stb, de egyik barátomnak meg azt is mondta hogy szeretne egy normális lánnyal normális kapcsolatot, és ebből, meg hogy már 4x elhívott, gondoltam komolyabban gondolja.

Viszont ha találkozunk mondjuk mindketten vizsga után beülünk sörözni csak mindketten a saját haverjainkkal, és van rá alkalma, akkor igazából szokott velem beszélgetni, érdeklődik felőlem hogy hogy állok a vizsgákkal, hogy vagyok, ilyenek.

És nem tudom hogy várjam-e még hogy írni fog egy következő tali miatt, vagy egyértelmű hogy mivel nem keresett már nem is fog?

Még egy hét van a vizsgákból, és amúgy (lehet csak a naivitásom) de megértem hogy inkább a haverjaival megy sörözni, én is inkább velük vagyok, ott nem kell jól kinéznem, odatennem magam, aztán majd egy nyugisabb pillanatban mennék én is bárkivel is randizni, amikor már nem a vizsgákra koncentrálok, hiszen elvesz egy fél napot is, ami sok akkor ha sok minden más van még pluszba. De ezt már tényleg lehet hogy csak én akarom bemagyarázni a helyzetbe :D

Egyszer, a negyedik tali után, egy héttel a vizsgák kezdete után írtam neki hogy van-e valami baj, akkor igazából megmondhatta volna hogy bocsi de szerintem nem kéne találkozni többet, de csak nyugtatott hogy dehogy, semmi baj, csupán magával ragadta a felkészülés.

Ti mit gondoltok, feleslegesen aggódom túl és inkább én is tanulnék ahelyett hogy ilyeneken gondolkozok mert simán írni fog, vagy csak nem veszem észre hogy rohadtul nem érdeklem?

Köszi minden segítséget :D



2017. jún. 12. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Jaaaj, 4 randi után te is igazán írhatnád neki, hogy találkozzatok! Várod itt a sült galambot...
2017. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azok randik voltak? Volt csók, vagy bármi erre utaló? Mert nekem kicsit úgy tünik, mintha baráti dolog lenne, mivel semmi arra utaló jelet nem írtál.

Picit fura, hogy a haverokkal ráértek sörözni, de találkozni vagy akár beszélgetni meg nem.

Mindenesetre sztem kérdezz rá, hogy mikor találkoztok újra, vagy valami ilyesmit, és majd meglátod, hogy reagál.

2017. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, határozottan randik voltak, volt csók, átkarolás, ilyenek.
2017. jún. 12. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
En megvarnam a vizsgaidöszak veget, aztan meglatom keres-e. En is olyan fiuval randizok, aki epp vizsgazik, ö konkretan megmondta, hogy remeli nem borulok ki, de most ket hetig nem nagyon fog keresni, mert negy durva vizsgaja lesz. En megertö vagyok, ket het nem a vilag vege. Ha utana sem keres, akkor kikukazhatod.
2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi, igazad lehet amúgy, csak annyi különbséggel hogy ő nem jelentette így ki

De végül is megmondta, hogy nincs semmi baj csak vizsgázik

:)

2017. jún. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!