Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felszínes lennék csak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes lennék csak mert nem jöttem össze egy lánnyal akinek narancsbőrös a feneke? F23

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de legalább a lány szerencsésen megúszott téged
2017. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

1-es, kérdezem én tőled, ha ez számára visszataszító akkor miért kéne örülnie a lánynak hogy megúszta őt ? Ezért miért lenne felszínes ?! Számomra sem vonzó a narancsbőr, sőt....

Ezért nem vagy felszínes, nem hiszem, hogy annyira szeretted volna vagy bármi,hogy ezt elkellett volna nézd.


Viszont azzal légy tisztában,hogy lehet holnap összejössz valakivel,akinek nem lesz olyan,de 10 év múlva tudod már megint más lesz a helyzet.

2017. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
3.: attól, hogy nem tetszik neki még felszínes.
2017. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

És ha lesz később egy komoly kapcsolatod, ahol babát vártok?

Leendő gyermekeid anyját is elhagyod majd, mert ideiglenesen (!) nem tökéletes a teste?

2017. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért felszínes, mert csak a külsőségekre ad és nem is ismerte meg igazán a lányt, csak a narancsbőr miatt dobta, semmi mély érzelem nem volt benne.
2017. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó, mi, férfiak vizuális lények vagyunk. Párt is úgy választunk, hogy a szemünk vezet. Lehet ezt tagadni, csak éppen felesleges. És ez nem felszínesség, hanem kőkemény evolúciós törvény! A sima feszes bőr a női másodlagos jelleg egyik sarkalatos pontja. Azt jelzi, hogy a nő egészséges, tehát alkalmas az utódnemzésre.
2017. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki felszínes. Amíg mindenkinek van olyan külső tulajdonság, ami alapján elutasít valaki, addig az felszínes. Ilyen pedig mindig, mindenkinek lesz. Nem kell túlragozni.
2017. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Uhh, pedig nekem fétisem, ha van egy kis narancsbőr a popsiján. Nyami. Fura vagy kérdező.
2017. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Figyelj még én vagyok a fura, mikor az írja neki ez a fétise. :D


A nő legszebb ruhája a bőre, legszebb ékszere a szeme, legszebb kiegészítője a fogsora, legszebb koronája a haja.

2017. jún. 15. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!