Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet nem felszínes szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nem felszínes szép nőket találni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Itt :)

Meg hasonló férfiakat is itt.

2017. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
És én hol tudok olyat aki felszínnel is törődik és szép?
2017. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Éljen a kettős mérce mi? =D
2017. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

jah és fogadok, hogy egy pattanásos, otthonrol sose kimozduló kis p/*/cs kérdezi ezt..akis emmit nem tesz hogy barátnője legyen, de elvárás az van szép legyen, meg normális meg minden...

és ő mit nyújt? egy semmit, egy szürke embert, hányadék sportolatlan testtel, beszűkült látókötrrel.

ez a baj a világgal..az embereknek igényeik azok vannak, de tenni semmit nem tesznek, hogy meg is kapjanak valamit/valakit.

Ha egy nő nem kapható ráfogják h ribi, vagy pénzéhes stb.

2017. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4

Éppen, hogy sportolok :)


De mit kell nyújtani mégis? Anyagiakat ugye? Hát épp ezért tettem fel a kérdést, kihangsúlyozva, hogy NEM FELSZÍNES nőket hol lehet találni. Teljesen normálisan nézek ki, normális gondolkodású, jó modorú, két egyetemet végzett, jó munkájú ember vagyok. Mi kell még?

2017. ápr. 17. 03:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Te elég felszínes vagy kettőtök helyett is, igaz???? :-)))))
2017. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


A négyes mondta, hogy hú de nagy dolgokat kell nyújtani, mintha ez szép nőknek alanyi jogon kijárna.

Én pedig felsoroltam néhány dolgot, amiknek tudom, hogy nincs jelentőségük olyan nők esetében mint a 4-es. Kíváncsiságból tettem, hogy mit reagál. Nyilván elégnek kellene lennie, de mégsem az.


Szeretném ha a szép nőket is ugyanúgy meg lehetne közelíteni mint az közepeseket, ne kelljen többet nyújtani nekik sem mint másnak. Ha rendes ember vagy, legyen már esélyed.

2017. ápr. 17. 12:29
 8/13 anonim ***** válasza:
És miért ne lenne esélyed? A szép nők körül valami energia mező van?
2017. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8


Azért mert felszínesek. Olyan dolgokat keresnek egy pasiban amik véleményem szerint nem elsődlegesen fontosak.

Példák: Öltözködés, izomméret, autómárka, felső körökkel való kapcsolat, nagy száj, társaság középpontja stb.


A rendes, tisztességes csávókat pedig lenézik. Szóval a feje tetejére van állva minden manapság.

2017. ápr. 17. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezeket miből gondolod? 8-as vagyok.
2017. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!