Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy olyan csajról, akinek ilyen tetoválása van?

Figyelt kérdés

[link]


Tetszik egy csaj és megláttam rajta egy hasonló tetoválást. :D

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy milyen ember az, aki barackot tetováltat magára.

Nem merem megszólítani.

Kb 20 éves lehet.

23/F



2017. jún. 16. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Silány munka. Vagy direkt van szív alakja?
2017. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez nagyon gyenge. Ha emiatt nem mered megszólítani, akkor hah! Ezt tudva akkor rám még nézni sem mernél.

Egy fekete fordított kereszt van a vállamon. Igaz, én férfi vagyok.:)

2017. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát léhet, hogy azt jelképezi,hogy nem rasszista mert még magára is tetováltatta Obamát.


Vagy lehet, hogy ez a beceneve. Én is ismerek egy Barack nevű lányt.


Vagy lehet, hogy poénnak hondolta, hogy ahogy öregszik, úgy aszalódik a barack is.


Vagy lehet, hogy később áttetováltatja pálinkává.


Most már engem isérdekel, kérdezd meg és mondd el!!!!

2017. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nincs bajom a tetováltakkal alapjáraton, de partnernek nem kellene.

Múltkor is próbálkozgatott egy lány nálam, elsőre be is jött, vettem a lapot és ismerkedtünk. Addig a pillanatig érdekelt is amíg meg nem láttam a csuklóján egy pálcika emberke tetoválást. Lehet volt több is, nem derült ki, mert itt szétváltak útjaink.

Jártam már így dohányossal is. Érdekelt és más fenntartásomat vele szemben már át is léptem, erre megláttam, hogy fújja a füstöt.

2017. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj nem a tetoválás miatt miatt nem merek kezdeményezni. :D


Neki nem szív alakú a "barackja". :D Csak ehhez hasonló.

2017. jún. 16. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos kis tetoválás,hogy miért pont ez azt csak ő tudja,nem gondolnék semmit van tetkoja,neki ez tetszett ennyi.
2017. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Barack :)

Hát én megkérdezném, mi a jelentése a baracknak. Ezzel meg is szólíthatnád :)

2017. jún. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!