Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet taszító a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet taszító a túlzott nyomulás, vagy ebben az esetben az illető nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nyomulást alatt csak arra gondolok, hogy nagyon sokat ír. Sokszor eléggé pörgős napjaim vannak, nem igazán lesem a telefonomat (plusz annyira még nem kötődöm hozzá, hogy alig várjam, hogy a semmiről csacsogjunk. Egyébként sem igénylem ezt.), és terhesnek találom, hogy állandóan ír, ha nem reagálok, akkor hol vagyok?, vagy csak megosztja ő mit csinál, mikor én még nem is kérdeztem semmit.. Általában én a következő találkozót szeretem fixálni, max. egy hogy vagy/mi újság. Amire ha nem jönne válasz, biztos nem kezdenék anekdotázni, hogy én épp most szálok fel a villamosra. Furcsállom, hogy ahhoz képest, hogy alig tudok reagálni, neki egyfolytában szóf*sása van, mintha nem is zavarná, hogy olyan, mintha a falnak beszélne.

Már úgy érzem, mintha üldöznének és teljesen elment tőle a kedvem.


2016. dec. 16. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nekem is teljesen elmenne a kedvem, akkor is, ha amúgy tetszene az illető.. Ez az állandó netes pötyögés és ilyen szintű nyomulás számomra is baromi taszító lenne.

Szóltál neki, hogy ez téged zavar?

2016. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyénfüggő, de ebben az esetben tényleg az lehet a gond, hogy öncélú a kommunikáció, ami már zavaró.

Annak idején napi szinten kerestük egymást a randizós időszakban, érdekelt, hogy mi van a másikkal, de ha nem volt azonnali válasz, akkor tudomásul vettük, hogy a másik most nem ér rá, és nem kezdtük el egyoldalúan rázúdítani a másikra a mondandónkat, hanem megvártuk, hogy a másik ráérjen reagálni.

Amit írsz, az számomra is zavaró lenne, pedig igénylem a viszonylag rendszeres kommunikációt a randizós időszakban.

2016. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Célozni próbáltam rá. Tehát, hogy nem szeretek online lenni, legszívesebben a telefont is néha kikapcsolnám.. Ezen kívül ugye alig írok vissza. Ennél konkrétabb nem mertem lenni, hogy "konkrétan te is baromi sokat írsz feleslegesen".


Ez az, hogy van akivel nekem is izgalmas, sodró a kommunikáció és tényleg klassz akár így pötyögni is, de itt elég unalmas, és nem igazán érdekelnek ezek a semmitmondó történetei.


Ami picit meg már pszicho volt, mikor más fórumon is küldött üzenetet, hátha azt előbb olvasom. Holott az is csak egy ilyen mi történt vele kaliberű dolog volt.

2016. dec. 16. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Még ne hülyézd le!

Előbb személyesen találkozz vele,persze minél hamarabb.

Hiszen a szavaknak hangsúlya is van!

2016. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha valaki a párom, vagy még csak ismerkedünk, de már úgy érzem beleszerettem, akkor engem érdekelne még az is, hogy mikor szállt fel a villamosra :D

Ha viszont (még) nincsenek érzéseim iránta, akkor taszító, volt ilyen srác, legszívesebben mindenre azt válaszoltam volna neki, hogy KIT ÉRDEKEL??

Viszont én beszéltem vele erről (hogy semmit nem változott, az más tészta).... mondtad neki, hogy téged ez zavar? Vagy csak várod, hogy gondolatolvasó legyen?

2016. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Attól függ. Ha valaki a párom, vagy még csak ismerkedünk, de már úgy érzem beleszerettem, akkor engem érdekelne még az is, hogy mikor szállt fel a villamosra :D"


De most azt a szituációt képzeld el - jelzem itt még csak ismerkedésről van szó, 2x találkoztunk -, mikor belépsz az üzeneteidhez és látod, hogy van egy csomó, különböző időpontokban és kb. mintha magában pofázna, épp mit csinál, mi foglalkoztatja, az irántad érdeklődés még a legminimálisabb. Ehhez szerintem még túl friss ez az ismerettség, hogy reakció nélkül is biztos legyek benne, hogy a másikat baromira érdeklik a gondolataim.

Mivel még nem tudom mit akarok tőle (pláne ezek után..), nem gondolom, hogy nekem kéne megreformálnom, elvégre lehet hogy a következő randialany pont erre vágyik. Én jeleztem, hogy nekem ez nem pálya, láthatóan nem vette magára a dolgot.

2016. dec. 16. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el, amit alatta írtam :D Szerintem is ijesztő/bizarr, ha akkor viselkedik így, mikor alig ismeritek egymást.
2016. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, de én azt a kombót akartam a szemed elé festeni, ha tetszene, érdekelne, de mégis így viselkedne.


Te sem olvastad el figyelmesen, hogy a kérdésedre már fentebb volt válasz.:P

2016. dec. 16. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"Célozni próbáltam rá. Tehát, hogy nem szeretek online lenni, legszívesebben a telefont is néha kikapcsolnám.. Ezen kívül ugye alig írok vissza. Ennél konkrétabb nem mertem lenni, hogy "konkrétan te is baromi sokat írsz feleslegesen"."


Szerintem itt rontottad el.. Ne célozgass, hanem mondd ki egyenesen, mi bajod. Ha ezek után képes ezt tiszteletben tartani és leállni az üzengetéssel, akkor meg van oldva a probléma, ha pedig megsértődik rajta és kifogásolja, akkor ugyan máshogy, de szintén.

2016. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!