Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj meglát majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj meglát majd lesüti a szemét és többet nem néz rám de elkezd látványosan illegni-billegni meg hangosabban beszélni a barátnőjével akkor az azt jelenti hogy?

Figyelt kérdés
14-15 éves lányok szokták azt csinálni, hogy direkt nem néznek rá a kiszemeltjükre mintha nem is érdekelné őket és ezzel húzzák a srácok agyát. Bár a csaj már nem 15 (mondjuk nem sokkal több, 19) de lehetséges hogy ilyesmi van? Többször volt már ilyen, hogy összenézünk majd látványosan lekakil (nem szó szerint :D) de elkezd hangoskodni, röhögcsélni meg szép pózokba beállni, dobálni a haját meg ilyesmi biztos tudjátok miről beszélek. Szerintetek ez azt jelenti, hogy bejövök neki? Általában bejövök csajoknak mert jól nézek ki, de rajta nem tudok kiigazodni, kicsit önelégült is de attól még nagyon tetszik. Én úgy érzem bejövök neki aztán kitudja.
2017. jún. 19. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lélekben a kislányokra buksz... :)
2017. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg a haját vagy kergesd meg..
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"...látványosan lekakil(nem szó szerint :D)"


Azért benne lennél, ha szó szerint is megtenné, nem? :DDD

2017. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 - Benne hát :DDDD

De a kérdésre is válaszoltok akkor?

2017. jún. 19. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Virág helyett egy Barbiet javasolnék. :)
2017. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg zavarba jön. :)
2017. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem jössz be neki,csak élvezi,hogy te sóvárogsz utána.

Ha feltünõsködik az ilyeneket hagyd a francba.

2017. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki. Én is akaratlanul ilyeneket csináltam amikor nagyon tetszett egy pasi.
2017. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!