Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen tolakodó, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tolakodó, vagy a koreai pasik ilyenek?

Figyelt kérdés

Egy év alatt kétszer voltam kint Amerikába hónapokra. Társkereson megismerkedtem egy koreai sráccal.. mielőtt taliztunk volna nagyon sokat skypeoltunk,meg nem is messze volt a talink..hanem az Apartman közelébe. Ez tavaly nyáron volt pontosan ilyenkor.. kb 3 x taliztunk.. de nagyon rámenős volt..nem szexuálisan.. csak mindig azt kérdezgette leszek -e a barátnője? Folyton ölelni akart,puszit adni..mosolygott mindig, illedelmesen viselkedett.. de kiboritott hogy ilyen ertetlen,hiába közöltem vele hogy ez túl gyors ,meg ez nem az én világom hogy már az első randin ölelés ez-az.. de nem fogta fel.. pedig értelmes embernek tűnik.. meg sok közös dolog van bennünk... De túlságosan rámenős(de lehet csak én túlzok???)

Majd télen ki mentem ismét.. de csak egyszer találkoztunk.. beszélgettünk, de folyton utalt arra hogy járjunk.. meg kérdezte meg e csókolhat.. természetesen nemet mondtam.. erre ő magához húzott és megcsókolt...... Na itt telt be a pohár.. le szidtam rendesen és szomorúan elballagott

De azóta is ugyanúgy ír Facebookon, kerdezget meg hasonlók. Nem tudom mit gondoljak ,olvastam a koreai fiúkról és eléggé értelmesen,de szerintem ez mar túlzás😌😔



2017. jún. 21. 03:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Érzelmesen****
2017. jún. 21. 03:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem találsz közelebb párt?Vagy elėg neked ,hogy egy ėv alatt találkoztok 3szor???
2017. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A koreai pasasok - amennyire én hallottam - nagyon érzelmesek, és bár nehezen bíznak meg bárkiben is, de nagyon tudnak ragaszkodni hozzá. De kor(e)ai még az öröm, mert szeretik a szexkapcsolatokat is, vagy mondjuk a több partnert, és hát eléggé lutri, hogy az adott pasas milyen. Ezért is kellene sokat beszélgetni egymással, hogy ne zsákbamacskát vegyél.
2017. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!