Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a Dél-Koreai lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a Dél-Koreai lányok a világ legjobb barátnői?

Figyelt kérdés
Azért mert ők szépek,aranyosak,szexisek, édesek,viccesek,tiszták,hűségesek, divatosak,ès sokkal ártatlanabbak mint bármely más ország lányai? Legalábbis én ezeket hallottam. Meghogy odavannak a nyugati,fiatal,helyes,vékony fiúkért? De arról is hallottam,hogy nagyon anyagiasak, elvárják hogy mindenféle drága cuccot kapjanak,és versenyeznek hogy kinek a pasija a "menőbb", de ha nyugati vagy akkor elnézőbbek? Ezek mennyire igazak?
2016. jan. 15. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kultura befolyassal van az ember szemelyisegere, viselkedesre de annyira azert nem hogy minden no ugyan olyan legyen. Azt is ketsegesnek tartom hogy 1 ilyen no letezik, nem hogy tobb millio.
2016. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Láttál már Dél-Koreai lányokat? Nos,én igen..
2016. jan. 15. 20:07
 3/10 A kérdező kommentje:
De a képekről nem jön át a személyiség :(
2016. jan. 15. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Havannai nők jobbak
2016. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Ezek az állítások kb annyira helytállóak, mint az, hogy a roma lányok, szerények, hűségesek, szűziesek, mindig igényesek magukra és a párválasztásban. És persze nagyon tiszták, és tanultak is.


Elmondom, személyes tapasztalat, de Dél-Korea egy beteg társadalom. Ha itt szidják a magyar nőket, hogy felszínesek idegesítőek és butuskák... akkor még nem kezdtek koreaival. A Koreai lányok összejönnek veled, ha jól mutatsz velük a szelfiken. Pár hónapig. Kétségbeesetten kutatnak "oppa" után. Mintha ez lenne életük értelme. Órákig sminkelenek, magukra igényesek, de a szobájuk... pf... még a kukát sem képesek levinni. Azt hiszik, hogy a tányérok maguktól tiszták lesznek, a ruhákról és a szobájukról nem is beszélve. Akkor mocsok van egy átlag koreai lány szobájába (koli szoba, ahol anyuka nem takarít), hogy a magyar legigénytelenebb gépész kecó is egy luxuslakosztály mellettük. (és mosdóról külön szót nem is emelem, mert egy nőnek is sokkoló látvány nem hogy egy férfinek)

A szépséget is cáfolom. Nyilván ott is vannak jó génállományú lányok, de azok nyilván egy szinttel feljebb keresgélnek. És az európai ficsúrok csak akkor jönnek be nekik, ha gazdag, (ezt természetesen a ruha, a rá aggatott smuk és lánynak kifizetett koktélok jelzik) vagy esélytelen.

A maradék aki kevésbé szép azok legalább olyan sokan vannak, mint más nemzeteknél.


Viszont a jó hírem, hogy ők biztos, örülnek neked, főleg ha feleségül veszed őket és haza hozod, mert a legtöbb koreai utálja a saját életét, és szívesen elkerülne a saját országából, mert elég korlátolt ott az élet.


Azon se lepődj meg, ha Európáról annyit tudnak, hogy mindenki angolul beszél... és azt is nézd el nekik, hogy kb semmi életük nincs. Ez komoly. Még zenét sem nagyon hallgatnak, annyira nincs semmi hobbijuk. Persze leszámítva az öltözködést, a sminkelést és az oppa-vadászatot. Más téma nincs is. Ha valamit akar, akkor hisztizik egyfolytában. És hozzá is vannak szokva, hogy megkapják ami tetszik nekik, mert a koreai fiúk is úgy vannak vele, hogy inkább megveszik csak fogja be a száját.


Ez természetesen a Dél-koreában élőkről szólt, Külföldön élő koreaiakkal nincs tapasztalatom. De nem is lett egy nő barátom sem, mert semmiről nem lehet velük beszélgetni. Se kultúra, se érdeklődési kör... tényleg semmi. Csak legyél cuki-muki, bazsalyogj, szedj fel valakit, mert ha nem vagy kapcsolatban akkor valami baj van veled. Egy kéthetes párkapcsolat is jobb, mintha nincs semmi. Kb. ez az életük. Ilyenkor nagyon felértékelődik a szemeben a saját országom.

2016. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
en japan nokre bukok ok eleg perverzek nekem
2016. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Láttál már Dél-Koreai lányokat? Nos,én igen.."


Igen, tobb koreaival beszeltem mar amikor angliaban voltam, de nem kerdeztem hogy eszaki vagy deli.

2016. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legperverzebbek az ázsiai nők, szerencsére. :)
2016. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mindenkit felpontoztam :) <3
2016. jan. 15. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Dél-Koreai lányok plasztikai sebészet előtt és után:


[link]


Ja... utána tényleg szépek, de előtte... XD Jujj! XD

2016. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!