Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyire zavarban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire zavarban?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, akibe az első randi óta bele vagyok zúgva, és én ilyenkor eléggé zavarban szoktam lenni, alig tudok mit mondani, pedig amúgy határozott lány vagyok :D Viszont, ez a srác azt hiszem, ugyanilyen. Tegnap volt a 4. randink, már nála is aludtunk(nem volt szex, nemis erőltette, de egész este simogatott, masszírozott, én is őt), és amúgy egy iszonyat magabiztos srác, mégis tökre leblokkol mellettem. Ez lehet azért, mert esetleg már belémszeretett, csak nem meri még kimutatni? A randikra mindig ő hívott eddig, egész nap chatelgetni szoktunk, ha nem találkozunk, általában ő ír rám. Még nincs 2 hete, hogy ismerjük egymást. Egyébként vékony, csinos lány vagyok, lehet ez is okozhatja a zavarbaesést nála...

21L



2017. jún. 23. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Csók már volt? Ha még nem akkor ez elmehet egy darabig arra várva, hátha valamelyikőtök tököt növeszt. Azért van zavarban amiért te is. Ha meg nem tudtok egymással kommunikálni személyesen és nem is tudtok egymás társaságában feloldódni annak ellenére, hogy már a 4. randin is túl vagytok, akkor megette a fene az egészet.
2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem volt még ilyen bomba barátnője, most még próbálja magában feldolgozni a sokkot, amit ez a helyzet okozott neki. Még el kell, hogy jusson a tudatáig. Most írhatnám, hogy adj még időt neki, de neked kell tudni, hogy a teremtő mennyi türelemmel áldott meg...
2017. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt csók és a kezemet is szokta fogni, ha megyünk valamerre. Én nagyon örülök, hogy nem volt még szex, elegem van az olyan pasikból, akik csak szexre mennek, akadt már bőven olyan.


Én türelmes vagyok, de azt hiszem, következő alkalommal elmondom neki, mit érzek. Nekem óriási megkönnyebbülés lenne és vesztenivalóm nincs. És akkor az is kiderül, ő hogy érez :D De szerintetek, ez a viselkedés arra utal, hogy belémzúgott?

2017. jún. 23. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as válaszodra reagálva Kérdező: Igen! Aki ennyire leblokkol az valószínűleg érez valamit. Mondd el amit szeretnél, veszteni valód nincs és az is kiderül, ő hogy gondolja.
2017. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt fogom tenni :) Amúgy, írtam, hogy még 2 hete sem ismerjük egymást, akkor miért ne lennék türelmes? :D Vagy ilyenkorra már meg kellett volna kérje a kezem? Egy ilyen lassan alakuló dologból szerintem sokkal tartósabb kapcsolat lehet, mintha már az első randin egymásnak estünk volna...legalábbis, a srác szándékát illetően már biztosan tudom, hogy nem csak szexre megy.
2017. jún. 23. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 "Vagy ilyenkorra már meg kellett volna kérje a kezem?"


Nyilván nem, de sok nő az ilyen pasikra már ráragasztja a "töketlen" címkét. Ezt az egészet a pasi részéről hezitálásnak, határozatlanságnak élik meg. Manapság jórészt úgy megy a dolog a nőknél, hogy "ugyan, nyögd már ki végre, hogy mi a fenét akarsz, mert az őrületbe kerget már ez a bizonytalanság-érzés". Ha viszont te nem érzed mindezt, akkor semmi gond, neked kell tudnod, te hogyan értelmezed a "férfi" fogalmát.

2017. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2017. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, alapjáraton véve tényleg töketlenségnek venném. De ő egyébként egy nagyon határozott, magabiztos férfi, csak pont az ilyenek szokták általában nehezebben kimutatni az érzéseiket :) Ők nem az érzelmes, bókolós típusok. De majd kiderül...köszi a válaszokat!
2017. jún. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!