Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szép lány is jöhet zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lány is jöhet zavarba ismerkedésnél? Ha egy lány láthatóan zavarban van akkor hogy viselkedjen a férfi?

Figyelt kérdés
Pont ezen gondolkodtam ma, mert kiszúrtam egy nagyon szép lányt egyetemen. Igazából furcsa mert gyönyörű lány de valahogy úgy érzem, hogy mégis félős. Először amikor megláttam akkor mélyen a szemébe néztem majd picit ijedten elfordult. Azóta is ezt csinálja. Ha rajtakapom, hogy néz azonnal elfordul vagy elfordítja a tekintetét. De inkább ilyen flegmán de szerintem ez csak álca. Na és így fogant a kérdés, hogy egy férfi ilyenkor mit csináljon? Az lenne a legjobb ha mondjuk tegyük fel odamegyek akkor én "veszem kézbe" és irányítom a társalgást nem várom el tőle, hogy sokat beszéljen inkább csak érezze, hogy én magabiztos vagyok és nem vagyok zavarban akkor nem lesz kínos. Vagy ezt pont, hogy rosszul gondolom és ez sok? Mert ha ez sem jó akkor hogyan ismerkedjek mégis egy ilyen lánnyal? :) Ja és szerintetek is tetszhetek neki vagy félre értelmezem?
2017. márc. 27. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem! A szép lányok mind robotok, így nem jöhetnek zavarba, és nem lehetne introvertáltak sem, meg semmi hasonló... -.-

...komolyan! Ez milyen kérdés? Előítéletes és rasszista!


A hogyan viselkedjenre:

Feltételezem első benyomásnál tartunk. Ilyenkor az a lényeg, hogy csökkentsük a feszültségét, amire a humor egy nagyon jó eszköz lehet :)

2017. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetemista szép lány és egyedül van? Hol, hogy?
2017. márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, jöhet. Azt javaslom valami vicces bókkal kommentáld a zavarát. Ezzel kommunikálod, hogy látod őt és értékelni fogja, hogy feloldod a zavarát. Legalábbis én ezt szoktam, ha ilyen helyzet adódik. Eddig jól működött.

30/f

2017. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet zavarban egy szép lány is. Előfordulhat, hogy tetszel neki az alapján, amit leírtál, csak lehet, hogy félénk, vagy egyéb befolyásoló tényező(k) is voltak, mikor láttad (fáradt volt...stb.). Szerintem odamehetsz hozzá, próbálkozhatsz beszélgetéssel (a legegyszerűbb mindennapos témák), de ne lepődj meg, ha borzasztó nagy áttörés nincs, főleg ha félénk. Meg a humor is segíthet, ahogy írták.

Fura volt olvasni, mert már én is viselkedhettem hasonlóan. (Nem így akartam, csak így sikerült.)

2017. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne jöhetne. Én is zavarba jövök a férfi(ak) társaságában. Meg nem mondom miért. Pedig szép lánynak tartom magam, de persze vannak tőlem sokkal szebbek és sminkeltebbek. Most igaz egyedül vagyok. De mikor párom volt és randiztunk akkor is jò idejig zavarban voltam. 20/N
2017. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 opció van:

Vagy azért néz flegmán, mert nem tetszel neki és idegesíti, hogy nézed,

Vagy tényleg félénk és tetszel neki. Menj oda hozzá és kiderül.

2017. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:

Ha nagyon introvertàlt akkor minden sok neki, de azért örülni fog.

Szerintem jó ötlet, ha arra vàrsz hogy ô kezdjen ebbe fogsz beleöregedni xD

2017. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!