Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhető le, ha zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhető le, ha zavarban vagyok az első és többedik találkozásnál?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, de a másik nemmel baátkozni sem, mert bárkit hoz az élet bárhol pl egy szerelő is, ha tetszik, olyan zavarban vagyok, hogy vagy nem tudok mit mondani, vagy feslegesen beszélek és mindig unszimpatikus leszek.

És a következő alkalmakkor sem mulik ez el, hiába ismerős már.


Aki nem tetszik, azzal nincs ilyen.

De amugy soha nem mulik.


2017. márc. 9. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyen vagy. nincs ezzel baj. egyszer majd jön egy srác aki pont ezt fogja megszeretni benned!

ne változtass magadon mások kedvéért.

Építs ki olyan barátságokat akik ezt aranyosnak találják.

2017. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez annyira aranyos!
2017. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem, pont hogy ez jön be nagyon. Ez a "feleslegesen beszélek" Látni, érezni, hogy zavarban van és jó érzés, hogy ezt én váltottam ki.
2017. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen csak úgy lehet túllendülni, hogy minél többet töltesz a másik nem társaságában és idővel megnyugszol. Megfeleléskényszered van és bepánikolsz, nem tudod mi fog történni veled és görcsösen próbálsz megfelelni valami elképzelésnek, ami a fejedben van.

Ha nagyon nem tudsz ezen túllendülni akkor javaslom hogy egy felest toljál be előtte,mert eltompít és nyugodtabb leszel. Ne vidd túlzásba!!!

39F

2017. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!